Data publikacji: 2021-04-26
, autor: Jacek Żytnicki

Weź „Leasing na pół” z Inter Cars

Inter Cars wspólnie z partnerem, PKO Leasing S.A., prezentuje najnowszą ofertę promocyjnego leasingu na sprzęt wyposażenia warsztatowego zakupionego bezpośrednio u dystrybutora.

Leasing_w_Inter Cars.jpg

„Leasing pół na pół” daje klientom możliwość płacenia tylko połowy raty i to aż przez pierwsze pół roku trwania umowy leasingowej. Dzięki temu urządzenie w leasingu zarabia na siebie, a klienci nie muszą martwić się o płynność finansową.

Jak skorzystać z oferty?

Wystarczy w czasie trwania akcji, tj. w okresie od 26.04. do 30.06.2021 r., złożyć wniosek o finansowanie leasingiem przez Inter Cars S.A. i podpisać umowę leasingową z PKO Leasing S.A.  Wszystkie czynności dla wygody użytkowników załatwiane są przez pracowników Inter Cars bezpośrednio w siedzibie firmy klienta.

W celu otrzymania oferty promocyjnej prosimy o kontakt z Przedstawicielami Handlowymi Inter Cars S.A. lub pod adresem e-mail ic.leasing@intercars.eu


Akcja trwa od 26.04. do 30.06.2021roku, a liczba umów objętych promocją jest ograniczona.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 i następnych Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od akceptacji transakcji przez PKO Leasing S.A.