Data publikacji: 2020-01-02
, autor: Jacek Żytnicki 

W Nowy Rok z nową wiedzą

Z początkiem 2020 roku Inter Cars nie zwalnia tempa i szykuje dla warsztatowców kolejną porcję najwyższej jakości szkoleń. Od połowy miesiąca aż do ostatniego dnia stycznia w Czosnowie, Kłodzku i Kędzierzynie-Koźlu zorganizowanych zostanie łącznie piętnaście szkoleń – trzynaście dla specjalistów od naprawy samochodów osobowych, a dwa dla mechaników stricte ciężarowych.

Szkolenia Inter Cars_02.jpg
Szkolenia Inter Cars.jpg

Szkolenia osobowe

Pierwsze tegoroczne szkolenia Inter Cars zaplanowane zostały na 13 stycznia. Tego dnia w Czosnowie odbędzie się szkolenie z układów klimatyzacji samochodowej. Dzień później zaplanowane są warsztaty z odpowiedniej filtracji w pojazdach silnikowych, a jeszcze w tym samym tygodniu odbędzie się m.in. szkolenie z TPMS – systemu kontroli ciśnienia w oponach. Łącznie z trzynastu szkoleń osobowych zaplanowanych na styczeń, aż jedenaście będzie miało miejsce w Czosnowie, jedno z nich odbędzie się w Kłodzku (Procedura wymiany komponentów w układzie rozrządu oraz napędu pomocniczego), a jedno w Kędzierzynie-Koźlu (Układy klimatyzacji samochodowej – Budowa i diagnostyka). Za przygotowanie merytoryczne odpowiadać w nich będą zarówno trenerzy Inter Cars, jak i specjaliści z Hengsta, Contitech, KYB i Magneti Marelli.

Pełna lista wszystkich styczniowych szkoleń dostępna jest TUTAJ.Szkolenia ciężarowe

W styczniu Inter Cars rusza również z kolejnym cyklem szkoleniowym dla specjalistów od rynku ciężarowego. W pierwszym miesiącu tego roku zaplanowano dwa szkolenia, oba odbędą się w Czosnowie. 16 stycznia firma zaprasza na bezpłatne szkolenie z odpowiedniej filtracji w pojazdach silnikowych, a dzień później na szkolenie ze zautomatyzowanych skrzyń biegów ZF AS-Tronic. Szczegóły dotyczące zapisów TUTAJ.

Podobne artykuły

Październikowe szkolenia w Inter Cars

Październikowe szkolenia w Inter Cars

Inter Cars rozpoczyna ostatni panel szkoleń w 2019 roku

Inter Cars rozpoczyna ostatni panel szkoleń w 2019 roku

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Bike Tech Tour 2020 - szkolenia dla klientów z rynku motocyklowego

Bike Tech Tour 2020 - szkolenia dla klientów z rynku motocyklowego