Data publikacji: 2021-02-12
, autor: Jacek Żytnicki

Valeo nagradza za lojalność

Valeo Specialist Club to internetowy program stworzony z myślą o właścicielach warsztatów samochodowych. Kupując części Valeo przyznawane są punkty, które następnie – za pośrednictwem strony internetowej – wymieniać można na atrakcyjnie nagrody.

banner_1170x658.gif

Jak działa program? Jego założenia są banalnie proste:

  • Wystarczy zakupić produkt Valeo, a następnie zgłosić go do programu lojalnościowego. W tym celu należy zeskanować lub wprowadzić ręcznie kod kreskowy produktu. Punkty automatycznie naliczą się do zalogowanego konta;
  • Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów wystarczy wybrać preferowaną nagrodę z szerokiej oferty katalogu udostępnionego wszystkim zarejestrowanym członkom Valeo Specialist Club;
  • Wybrana nagroda zostanie wysłana przez Valeo bezpośrednio do warsztatu.

Członkowie klubu nie muszą zmieniać swoich dotychczasowych przyzwyczajeń zakupowych. Jeśli kupowali już produkty Valeo, teraz dodatkowo będą mieli szansę otrzymać specjalnie punkty w programie, a te będą mogli swobodnie wymieniać na atrakcyjne nagrody. Ich wachlarz jest bardzo szeroki i obejmuje asortyment niezwiązany ściśle z motoryzacją. Znaleźć można w nim ciekawe produkty m.in. dla dzieci, do ogrodu czy domu, ale także biżuterię oraz sprzęt sportowy.

Nowa odsłona programu lojalnościowego pozwala w szybki sposób zgromadzić dużą liczbę punktów, dzięki czemu klienci łatwiej zdobędą swoją wymarzoną nagrodę. Dostęp do programu jest możliwy z każdego urządzenia mobilnego, co znacznie ułatwia proces zeskanowania lub wpisania kodu i zasilenia swojego konta w dodatkowe punkty.