Data publikacji: 2018-05-21

Ukazał się nowy numer Wiadomości IC

Nowy, 76. numer Wiadomości IC jest już dostępny dla wszystkich pasjonatów motoryzacji i tematów z nią związanych. Jego papierowe wydanie trafi niedługo do wszystkich odbiorców. Mniej cierpliwi czytelnicy mogą już się zapoznać z nim w wersji elektronicznej.

W76_okladka.jpg
Najnowsze wydanie magazynu Wiadomości IC tradycyjnie dostarcza mnóstwo informacji związanych z asortymentem firmy. Ponadto znaleźć można w nim ciekawe artkuły przygotowane we współpracy z ekspertami Inter Cars, które z pewnością znajdą zainteresowanie wśród warsztatowców. Oczywiście nie mogło również zabraknąć newsów z życia spółki.

W tym wydaniu głównym rozmówcą redaktor naczelnej, Joanny Król, był Kajetan Kajetanowicz, który opowiedział o swojej pasji, a także zdradził jakie plany szykuje na przyszłość. Oprócz rozmowy z nim, znaleźć można odpowiedzi, których udzielił popularny drifter, Paweł Trela.

Ponadto w najnowszym wydaniu zamieszczono przydatne informacje na temat narzędzi ułatwiających pracę właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych, jak np. stale rozwijany Katalog Online i Bio Service. Sporo miejsca poświęcono także programowi Młode Kadry i rywalizacji w konkursie Young Car Mechanic.

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi klientów Inter Cars w całej Polsce. E-wydanie znaleźć można pod linkiem.