Data publikacji: 2020-08-07

Turbo rozwój marki Evoron

Dobrze jest prowadzić markę godną zaufania

Marka Evoron to sprawdzone komponenty do naprawy i regeneracji turbin, a także kompletne gotowe do montażu turbosprężarki. W ofercie dostępne są: zespoły środkowe CHRA (cartridge-core assy), kierownice spalin (zmienna geometria), siłowniki i nastawniki, korpusy żeliwne (obudowy turbiny), zestawy montażowe i przewody olejowe.

Znacznie rozszerzona i uzupełniona oferta o niezbędne podzespoły do regeneracji oraz a także gotowe do wymiany kompletne turbiny, to najnowsze wieści z działu zarządzającego tym zaawansowanym technicznie produktem. Najmocniejszym punktem w ofercie stają się gotowe do montażu turbosprężarki marki Evoron. Jakość wykonania porównywalna z oryginałem, w cenie nieporównywalnie zdecydowanie niższej do produktów OE. O dalszym rozwoju marki Evoron opowie Marcin Turski, Brand Manager Działu Turbodoładowania w Inter Cars SA.

Evoron to marka własna Inter Cars, która znajduje się w ofercie już trzeci rok. Zapewne „choroby wieku dziecięcego” ma ona już za sobą. Czy właśnie nadszedł czas na ofensywę?

Zdecydowanie tak. Uzupełniliśmy asortyment i wprowadziliśmy pod marką Evoron kompletne turbosprężarki, aby prace serwisowe nie były jak dotychczas zarezerwowane tylko dla specjalistycznych zakładów, ale aby był dostępne, w zasadzie dla każdego warsztatu samochodowego. Naszym przebojem bestsellerem jest kompletny produkt, który nie wymaga dodatkowych prac związanych z kalibracją, czy innymi czynnościami regulacyjnymi. Czas obalić mit „kosztownej naprawy”. Warto podkreślić, że kompletną turbinę Evoron, która po wyjęciu z pudełka jest gotowa do montażu, oferowana jest ujemy w cenie zbliżonej do naprawy u „turbiniarza”. Gwarantujemy jakość porównywalną z częściami OE, bowiem nasze turbosprężarki powstają z tych samych komponentów i na tych samych liniach produkcyjnych, co produkty uznanych firm stosowanych na pierwszy montaż. To nie chwyt marketingowy - to fakt! Jeżeli chodzi o wspomniane „choroby wieku dziecięcego” to mogę już w tej chwili zdecydowanie potwierdzić, że udało nam się ich uniknąć. Pomógł w tym rygorystycznie opracowany proces testów i wdrożenia każdej referencji do sprzedaży w całej linii produktowej. Jest to dość czasochłonne, ale zapewnia nam 100% kontroli jakości każdego produktu.

Jak to możliwe, że kompletna turbosprężarka o jakości porównywalnej z oryginałem może być oferowana w tak atrakcyjnej cenie?

Dobra cena to domena marki własnej, ale ważniejsza dla nas jest jakość. Gwarantujemy ją dzięki temu, że ostatni etap produkcji wykonywany jest już w Polsce przy współpracy z wyspecjalizowaną firmą. Każda sztuka przechodzi testy, jest wyważana dynamicznie, na wysokoobrotowej wyważarce, a następnie kalibrowana zgodnie z parametrami odpowiednika OE. Taki model prowadzenia marki i zarzadzania produktem, pozwala nam uzyskać jego unikalność i szybko osiągnąć dobrą opinię klientów. Tutaj budujemy swoje końcowe know-how i dopracowujemy szczegóły. Zarządzam marką, do której sam mam pełne zaufanie. Promujemy kompletne, gotowe do montażu turbosprężarki jako alternatywę do czasochłonnych napraw lub produktów OE, których koszt często jest nieadekwatny do wartości pojazdu. Z końcem pierwszego kwartału 2020 będziemy już oferować około 200 modeli turbosprężarek.

Kompletne podzespoły to nie wszystko. Początki marki Evoron, to przecież elementy do napraw turbosprężarek. Jak obecnie prezentuje się ta część oferty?

Warto podkreślić, że elementy niezbędne do napraw regeneracyjnych, to również ważna część asortymentu, którą nadal ciągle rozwijamy. Wśród naszych klientów są warsztaty, które samodzielnie naprawiają turbosprężarki przy użyciu gotowych do montażu tzw. zespołów środkowych CHRA. Odpowiadamy na ich zapotrzebowanie. Współpracując z nimi, już z końcem 2019 osiągnęliśmy pełen rozwój linii produktowych. Rozpoczynając projekt 3 lata temu, oferowaliśmy trzy rodzaje produktu. Były to wspomniane zespoły środkowe CHRA (rdzenie), siłowniki pneumatyczne (zawory) oraz kierownice spalin. Teraz możemy pochwalić się 8 liniami produktowymi, w tym nowymi tj. zestawy montażowe, przewody olejowe, nastawniki elektroniczne (REA), korpusy żeliwne i kompletne turbosprężarki z ofertą ponad 500 unikalnych referencji.

Od czego powinni zacząć klienci, którzy dotychczas nie skorzystali z oferty Evoron?

Przede wszystkim zachęcam do regularnego przeglądu oferty, która jest stale aktualizowana. Wszystkie produkty Evoron znajdują się w katalogu online. Można również skorzystać z pomocy sprzedawców w filiach Inter Cars. Zapraszamy także na naszą stronę, www.evoron.eu. Chętnie odpowiemy na pytania i sugestie dotyczące rozwoju marki i dostępnego asortymentu, które należy adresować na: e-mail: mturski@intercars.eu

Kompletne turbosprężarki Evoron, to fabrycznie nowy produkt, testowany, wyważany i kalibrowany przed wprowadzeniem do sprzedaży. Udzielamy na niego 24-miesięcznej gwarancji, a cena oscyluje na poziomu kosztu regeneracji.

Podobne artykuły

#pomagamypomagać – Inter Cars wspiera przyszłych mechaników

#pomagamypomagać – Inter Cars wspiera przyszłych mechaników

Inter Cars wspiera 5. Bieg po oddech

Inter Cars wspiera 5. Bieg po oddech

Czym jest rada sieci Q Service Castrol?

Czym jest rada sieci Q Service Castrol?

MOOG - sposoby rozwiązywania problemów

MOOG - sposoby rozwiązywania problemów