Data publikacji: 2021-01-12
, autor: Anna Nowak

Styczniowe szkolenia w Inter Cars

Zapraszamy na nowy, jeszcze ciekawszy panel szkoleń online.

Wszystkie szczegóły dotyczące tematów i zapisów znajdują się na stronie InterCars/Szkolenia

szkol styczeń.jpg

Mawia się, że jest tylko jeden sposób nauki – działanie. Poprzedni rok pokazał wszystkim, że działanie i nauka to dwie kategorie idące w parze z przetrwaniem a nawet sukcesem. Inter Cars organizując szkolenia, skupia się zarówno na promocji poszerzania wiedzy jak i aktywnych działań, których celem jest rozwijanie warsztatu jako dochodowego biznesu.

Styczniowe szkolenia to drobiazgowo przygotowane 23 spotkania techniczne i biznesowe dla rynku osobowego. Ich tematyka określana jest na podstawie weryfikacji przeprowadzanej przez doświadczony zespół szkoleniowy, poszukujący nie tylko ciekawych tematów, ale przede wszystkim takich, które odpowiedzą na potrzeby warsztatów.

W styczniu między innymi: SWAG - łańcuchowe napędy układów rozrządu, wymiana oleju w skrzyniach biegów VW DSG, system Common Rail jako nowość w samochodach spełniających normę Euro 6, diagnostyka silnika za pomocą oscyloskopu poziom podstawowy i zaawansowany, Hydrauliczne układy wspomagania kierowniczego i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dzięki szkoleniom online, bez wychodzenia z domu lub pracy, w bezpieczny i łatwy sposób Ty i Twoi pracownicy otrzymacie solidną dawkę wiedzę.

Zachęcamy do śledzenia zmian na stronie internetowej dotyczącej szkoleń. Znajdują się tam nie tylko proponowane przez firmę szkolenia, ale również kontakty do osób czekających na opinie klientów i sugestie, co do kolejnych tematów, które moglibyśmy zorganizować specjalnie dla Państwa.

Znajdź tematy, które Cię interesują i zapisz się już dziś!