Data publikacji: 2023-10-13
, autor: Rafał Majchrzak

Sprawdź kompletną ofertę części nadwoziowych w Inter Cars! Oto wszystko, czego potrzebuje warsztat!

Szukasz części karoseryjnych, innych elementów potrzebnych do wykonywania napraw powypadkowych? Stworzyliśmy właśnie miejsce dla Ciebie! Przedstawiamy nowa stronę poświęconą szerokiej ofercie części nadwoziowych w Inter Cars. Znajdziesz w niej pokrywy silnika, błotniki, zderzaki, oświetlenie samochodu, układy termiczne, a także szyby!

Sprawdź kompletną ofertę części nadwoziowych w Inter Cars!

To nie tylko asortyment najpopularniejszych marek, jak również części do aut bardziej unikatowych! Sprawdź sam i znajdź to, czego potrzebujesz!

Wszystko, co warto wiedzieć na temat części nadwoziowych już teraz dostępne w jednym miejscu! Nowa strona Inter Cars poświęcona karoserii to przestrzeń, w której można będzie pogłębić swoją wiedzę techniczną, skorzystać z najlepszych ofert i zapoznać się z nowościami oraz trendami na rynku. 

To właśnie tutaj klienci Inter Cars znajdą najciekawszą ofertę części karoseryjnych, oświetlenia i jego elementów, szyb i lusterek samochodowych oraz układów termicznych. Znajdziesz tutaj najlepsze oferty m.in. zderzaków, reflektorów, chłodnic silnika, lusterek, sportowych zderzaków i pakietów stylistycznych. Dopełnieniem oferty są elementy karoseryjne i oświetlenie do aut amerykańskich.


Kompletna oferta części nadwoziowych w Inter Cars. Oto wszystko, czego potrzebuje warsztat!

Na stronie znajdziesz się również segment z eksperckimi artykułami o najważniejszych czynnościach serwisowych, podstawowej wiedzy z zakresu części do napraw powypadkowychj oraz ciekawostkami branżowymi. Artykuły opracowali specjaliści zajmujący się produkcją oraz dostarczaniem części nadwoziowych.

– W Inter Cars dzielimy się motoryzacyjną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dzięki tej stronie, warsztaty blacharsko-lakierniczey mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat oferty części wizualnych, oświetlenia, układów termicznych , a dzięki temu usprawnić działanie warsztatu. Na naszej stronie znajdą eksperckie artykuły zrealizowane przez specjalistów najlepszych marek, jak również oferty sprecyzowane dla potrzeb naszych klientów – mówi Dominik Kochański, Body Parts Region Manager w PL Body Parts Competence Centre w Inter Cars.

Strona dostępna jest pod linkiem.

Sprawdź więcej na stronie "Kompletna oferta części nadwoziowych w Inter Cars”:

Kompletna oferta części nadwoziowych w Inter Cars. Oto wszystko, czego potrzebuje warsztat!