Data publikacji: 2018-07-27

Snow & Music Days 2018 – Musisz tam być!

2 lipca wystartowała przygotowana z wielkim rozmachem akcja promocyjna Inter Cars. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział mogą liczyć na moc wspaniałych atrakcji, niezapomnianych przeżyć i inspirujących spotkań. Wszystko to zorganizowane zostanie w malowniczych, włoskich Alpach, które stanowić będą bazę całego przedsięwzięcia.

aktualizacja_snow_day_miedzynarodowa_konferencja_konferencja_820x250.jpg

Inter Cars, największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił nową, imponującą rozmiarem i rozmachem, akcję promocyjną. Szczegóły i zasady tej akcji prezentowane są przez Przedstawicieli Handlowych.  Informacje będą również dostępne na stronie internetowej.

Jako bazę tego wydarzenia wybrano miejscowość Bormio. Znajduje się ona na wysokości 1225 m n.p.m., w sercu włoskich Alp, u podnóża góry Valecetta (3148 m n.p.m.). To właśnie tam w dniach 9-16 grudnia 2018 roku pojawią się przedstawiciele wszystkich rynków, na których Inter Cars prowadzi swoją działalność.

Pobyt w tej malowniczej miejscowości to również okazja do integracji i nawiązania nowych relacji zarówno od strony biznesowej, jak i tej czy-sto koleżeńskiej. Wspólne szusowanie na stokach, zawody narciarskie, zabawy integracyjne to tylko kilka przykładowych atrakcji, których spodziewać mogą się uczestnicy wydarzenia. Wspaniałym urozmaiceniem i zwieńczeniem konferencji będzie wspólna zabawa podczas apres ski oraz koncerty gwiazd.

Klienci, którzy zdecydują się na udział w tym wydarzeniu będą mieli również okazję uczestniczyć w międzynarodowej konferencji pod patronatem Dostawców – firmami Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle oraz Febi.

Silne zaangażowanie tak licznych i rozpoznawalnych partnerów zwiastuje, że to przedsięwzięcie będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w branży motoryzacyjnej, które na długo zapadnie w pamięci jego uczestnikom i wyznaczy biznesowe trendy na najbliższe lata.