Data publikacji: 2021-11-30
, autor: Anna Nowak

Show Car Czosnów – współpraca z najlepszymi

W dniach 3-9 listopada odbył się ostatni w tym roku Show Car. Tym razem gościła go filia Czosnów.

show_car_koniec_sezonu_slider_1170x658.jpg

Przez cały rok 2021, firma Inter Cars zorganizowała 14 spotkań Show Car, zlokalizowanych w różnych miejscowościach w całej Polsce. We wnętrzu pięknego amerykańskiego samochodu zorganizowano przeszło 110 różnych szkoleń, przygotowanych przez najlepszych 21 europejskich dostawców części samochodowych. Przeszkolono ponad 2000 osób, dostarczając im bezpłatnie wiedzę, która bezsprzecznie wpłynie na rozwój i jakość usług dostarczanych przez serwisy samochodowe w całym kraju.

Ten rok z powodu covid-19 i jego konsekwencji nie pozwalał firmie Inter Cars na swobodne planowanie spotkań z klientami i dostawcami, jak miało to miejsce w latach ubiegłych. Spółka dynamicznie dostosowywała swoje działania do wymagań prawnych i obostrzeń bezpieczeństwa, starając się mimo wszystko nie stracić tego co jest dla niej najważniejsze, czyli stałego kontaktu zarówno z klientami jak i dostawcami. Show Car pozwalał na organizowanie na zewnątrz stoisk, na których producenci części mogli prezentować swoje produkty i rozwiązania, tworząc przy tym bezpieczne środowisko do rozmów biznesowych.

Show Car – współpraca z najlepszymi

Misją Inter Cars jest oczywiście pozostanie wiodącym dostawcą towarów i usług w Europie Środkowo-Wschodniej. Jednakże ze względu na swoje pozostałe działania, które mają za zadanie rozwijać cały rynek afetrmarketowy, część swojego potencjału kieruje na innowacyjny rozwój oraz dostarczanie wiedzy. Dzięki temu wraz z klientami i dostawcami spółka buduje silny, niezależny rynek części zamiennych w Europie oraz profesjonalny segment usług serwisowych.

Platforma szkoleniowa Inter Cars, wraz z mobilnymi szkoleniami Show Car doskonale wpisuje się w tę misję. Nie mogłaby ona jednak działać bez stałej i ścisłej współpracy pomiędzy spółką i producentami części oraz urządzeń potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania serwisu samochodowego.

- W naszej codziennej pracy nie tylko opieramy się na zaufaniu naszych partnerów, ale chcemy być również wsparciem dla całego naszego otoczenia biznesowego – mówi Krzysztof Soszyński, Wiceprezes Zarządu Inter Cars.

Współpraca z najlepszymi dostawcami pozwala spółce Inter Cars na dostarczanie klientom najlepszych dostępnych na rynku produktów, ale również na korzystaniu z wiedzy i doświadczenia specjalistów poszczególnych dziedzin. Dzięki temu na rynek trafiają rzetelne informacje na temat możliwości konkretnych produktów oraz technik ich montażu czy diagnostyki, a producenci mają możliwość zaprezentowania wszelkich nowości, nad którymi pracują.

Listopadowy Show Car był ostatnim w tym roku spotkaniem prowadzonym w mobilnych salach szkoleniowych.

Szkolenia poprowadzili eksperci firm: Continental, Elring, Philips, Man Filter i Inter Cars, ale ze swoimi produktami pojawili się również Hella, Delphi, Snap-On, ProfiRS, Karcher oraz dział akumulatorów i chemii warsztatowej Inter Cars.