Data publikacji: 2020-03-26

Rodzina e-narzędzi – niezawodna pomoc w prowadzeniu warsztatu

Katalog Online i e-Cat to najlepsze na rynku sposoby, aby szybko i efektywnie wyszukiwać i zamawiać interesujący Cię asortyment.

Od przeszło 30 lat Inter Cars z sukcesem wdraża w życie powiedzenie Billa Gates`a, że prawdziwym motorem postępu jest innowacyjność. Firma wyspecjalizowała się w zakresie organizacji i finansowania przepływu produktów od producentów do lokalnych dystrybutorów, czyli filii. W niektórych dziedzinach jest nawet trendsetterem wyznaczającym kierunek rozwoju rynku aftermarketowego.

2020-03-25 19_02_49-Inter Cars e-Catalog PL (beta) – Aplikacje w Google Play.png

Elastyczne podejście do nowych potrzeb wpłynęło na proces powstania rodziny e-narzędzi. Sprawdzony i dopracowany Katalog Online oraz jego młodszy brat e-Catalog, którego zadaniem jest zaspokoić oczekiwania kolejnego pokolenia, to nie tylko dzieci Zespołu Inter Cars, ale również trend naśladowany przez inne firmy na rynku.

  1. Starszy Brat - Katalog Online (ICKO) działa na zasadzie programu instalowanego na komputerze (zalecany system z Windows XP lub nowszy), który przy połączeniu z Internetem automatycznie pobiera wszystkie dane i co szczególnie ważne, aktualizuje się na bieżąco. W ten sposób klienci zawsze mogą mieć stały dostęp do asortymentu i najnowszych promocji oferowanych przez firmę.
  2. Młodszy Brat - e-Catalog (e-Cat) to platforma dostępna zarówno jako strona internetowa, jak i aplikacja mobilna. Aby z niej skorzystać, wystarczy kod dostępu otrzymywany od Przedstawiciela Handlowego. Poza podstawowymi funkcjami oferuje również:
  • mobilność i dostępność w każdym miejscu, z dowolnego urządzenia i przeglądarki,
  • responsywność - dopasowanie do urządzeń mobilnych,
  • dzięki technologii PWA posiada możliwość dodania strony katalogu do ekranu głównego telefonu,

możliwość zainstalowania przez sklep Google Play.

Poza podstawowym funkcjami wyszukiwania i zamawiania części, oba katalogi oferują również takie usługi, jak wycena czy korzystanie z promocji i akcji specjalnych. Dodatkowo Katalog Online posiada usługę płatności elektronicznych, która z czasem zostanie wdrożona również do e-Catalogu.

Szczególnie ważną funkcją e-narzędzi są możliwości przeszukiwania dostępnego asortymentu oraz tworzenia historii grup produktowych dla konkretnego pojazdu. Możliwości wyszukiwania:

  • po numerze VIN,
  • marce samochodu,
  • liście podzespołów,
  • numerze OE, indeksach przypisanych przez Inter Cars oraz według słownika nazw, grup towarowych, nowości, ofert specjalnych czy promocji.

Dynamika rozwoju współczesnego rynku pokazują, że narzędzia elektroniczne i szeroko pojęty e-commerce to przyszłość współczesnego świata. Praca zdalna, mobilna i przede wszystkich pod presją czasu zmieniają potrzeby i wymuszają wdrażanie nowych technologii. Katalog Online i e-Cat to obecnie najlepsze tego typu narzędzia na rynku.

Dla każdego, kto chciałby przetestować funkcjonalność e-Cat, wszystkie informacje i szczegółowe odpowiedzi na pytania znajdują się TUTAJ.
Przeczytaj koniecznie.

#zamawiajbezpiecznie, #KatalogOnline, #eCat, #InterCars, #pomocdlawarsztatu

Podobne artykuły

Urządzenia do ładowania aut elektrycznych w warsztacie  - warto czy nie?

Urządzenia do ładowania aut elektrycznych w warsztacie - warto czy nie?

Zarządzanie warsztatem w czasach kryzysu cz.2 - Dobre Praktyki

Zarządzanie warsztatem w czasach kryzysu cz.2 - Dobre Praktyki

#pomagamypomagać – reakcja branży motoryzacyjnej na koronawirus

#pomagamypomagać – reakcja branży motoryzacyjnej na koronawirus

Mój warsztat w Internecie - możliwości bezpłatnej reklamy i promocji w erze cyfrowej

Mój warsztat w Internecie - możliwości bezpłatnej reklamy i promocji w erze cyfrowej