Data publikacji: 2019-03-13

Rafał Sonik w 80. numerze Wiadomości IC

Okrągły, 80. numer Wiadomości IC został właśnie opublikowany. Jedno z najchętniej czytanych czasopism w branży motoryzacyjnej, skierowanych do profesjonalistów z rynku osobowego, tradycyjnie zawiera wiele ciekawych i inspirujących treści. Co tym razem przygotowali autorzy dla swoich czytelników?

PlazmaW80_1920x1080 (2).jpg
Wiadomości IC to magazyn, który jest dobrze znany wśród specjalistów branży motoryzacyjnej. Treści, które ukazują się na łamach tego periodyku to jedne z najbardziej wyczekiwanych informacji. Uczą, relacjonują, a także inspirują szerokie rzesze mechaników, którzy regularnie co dwa miesiące wyczekują nowego numeru.

Nowy, 80. numer obfituje w wiele ciekawych artykułów i wywiadów. Głównym bohaterem wydania, który widnieje również na okładce, jest Rafał Sonik. Wywiad z nim, który przeprowadziła redaktor naczelna, Joanna Król, to bardzo ciekawa rozmowa, która zainteresować powinna szczególnie entuzjastów rajdowych przygód, ale i nie tylko.

Oprócz tego tradycyjnie w wydaniu znalazły się takie rubryki jak Turbo Wywiad, Strefa Tuningu, nowości produktowe i informacje od dostawców.

Elektroniczna wersja magazynu dostępna jest pod tym linkiem

https://issuu.com/intercars/docs/wiadomosci80issuu

Podobne artykuły