Data publikacji: 2019-06-11

Q Service Castrol i Odblaskowi działają wspólnie!

Odblaskowi.pl to ogólnopolska kampania społeczna. Organizatorzy poprzez propagowanie noszenia elementów odblaskowych, które poprawiają widoczność pieszego i rowerzysty, edukują, a tym samym znacząco wpływają na ich bezpieczeństwo. Q Service Castrol wspiera inicjatywę.  

logo2019-odlbaskowi-01.png

To już X edycja kampanii. Jej celem jest promowanie bezpieczeństwa na drogach wśród dzieci i ich rodziców. W minionych latach Odblaskowy Patrol pokonał ponad 100 000 km na terenie całej Polski, rozdając przeszło 250 000 opasek odblaskowych i edukując poprzez zabawę najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Mieliśmy w tym swój udział!

W ramach wsparcia kampanii co roku dystrybuowane są odblaskowe pakiety, w skład których wchodzą materiały oznaczone logiem firmy - opaski odblaskowe oraz ulotki edukacyjne. Oprócz satysfakcji jaką czerpiemy z samej możliwości czynienia dobra możemy się pochwalić Odblaskowym Certyfikatem, a nasza firma wymieniona jest na stronie internetowej akcji obok tak znanych nazwisk jak Kamil Stoch, Grzegorz Krychowiak, Jakub B. Bączek, Marcin Daniec, C-BooL i wielu, wielu innych.

Q Service Castrol został partnerem akcji, wspierając organizatorów swoim doświadczeniem i nie tylko.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.odblaskowi.pl