Data publikacji: 2021-11-15
, autor: Ewa Peresada

Przedstawiciele Inter Cars podczas XVI Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

W dniach 8-9 grudnia w formule online odbędzie się kolejna edycja wydarzenia organizowanego z inicjatywy SDCM. Spotkają się eksperci branżowi oraz przedstawiciele najważniejszych organizacji i firm związanych z rynkiem aftermarket w Polsce.

Kongres3.png

Cała motoryzacja w jednym miejscu – zarezerwuj czas na udział w Kongresie SDCM!

Organizatorzy zapewniają, że jak co roku nie zabraknie ciekawych prezentacji i tematów do dyskusji. Przedstawione zostaną dane dotyczące aktualnej sytuacji rynku motoryzacyjnego, a także trendy, które będą miały istotny wpływ na producentów, dystrybutorów i warsztaty samochodowe. Między innymi poruszony zostanie również temat wsparcia przedsiębiorstw w dobie pandemii oraz informacje o zmieniającym się prawie dotykającym branżę.

Drugiego dnia paneliści dyskutować będą o przyszłości technologii pojazdów autonomicznych, wyzwaniach z nią związanych i krokach koniecznych do podjęcia w przyszłości, aby rozwijała się ona w Polsce.

Teraźniejszość i przyszłość motoryzacji

Wśród prelegentów obecni będą również eksperci z ramienia Inter Cars.

Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars – przedstawi aspekt cyfryzacji i rozwoju e-commerce w branży motoryzacyjnej. Podczas sesji specjalnie poświęconej temu zagadnieniu uczestnicy dyskutować będą o rosnącym znaczeniu handlu w Internecie jako nowej i nabierającej na znaczeniu formie sprzedaży. Przedstawione zostaną tutaj ciekawe dane rynkowe dotyczące cyfryzacji w motoryzacji.

Krzysztof Soszyński, Wiceprezes Zarządu Inter Cars – podczas sesji dotyczącej zagrożeń dla niezależnego rynku motoryzacyjnego zaprasza do dyskusji na temat największych wyzwań dla branży, jak np. nasilający się problem dostępu do danych. Brak lub utrudniony dostęp może zaburzyć równowagę na rynku i sprawić, że producenci samochodów będą mieli uprzywilejowaną pozycję kosztem firm z sektora niezależnego.

Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego to jedno z niewielu wydarzeń w Polsce, na którym spotyka się tak szeroka reprezentacja rynku motoryzacyjnego. 

Zarezerwuj miejsce i poznaj szczegółowy program wydarzenia!