Data publikacji: 2020-11-18
, autor: Rafał Pierzgała

Przedstawiciele Inter Cars obecni podczas kongresu SDCM

Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego to wydarzenie, gromadzące najważniejsze osoby związane z branżą afermarket w Polsce. W tegorocznej, XV edycji, jednymi z gości obecnych podczas spotkania online byli przedstawiciele zarządu Inter Cars, Maciej Oleksowicz oraz Krzysztof Soszyński.

maxresdefault.jpg

Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego to inicjatywa stowarzyszenia dystrybutorów i producentów części motoryzacyjnych, organizacji wspierającej rozwój branży aftermarket w Polsce i Europie.

Mimo trwającej pandemii, która skutecznie wygasza kolejne wydarzenia, organizatorzy Kongresu nie podali się i postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i członków, organizując wydarzenie wirtualnie. Mimo to kongresowa idea pozostała niezmienna – na branżowym szczycie poruszone zostały najpilniejsze tematy, a głos zabrali eksperci z rynku motoryzacyjnego.

Jednymi z gości, którzy byli obecni podczas wirtualnego spotkania byli Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars oraz Krzysztof Soszyński, Członek Zarządu Inter Cars.

Obaj panowie poruszyli bardzo ciekawe i istotne z punktu widzenia branży tematy – rozmowa Macieja Oleksowicza z Piotrem Grzemskim, Dyrektorem kat. części OTOMOTO.PL, dotycząca zmian w segmencie e-commerce, dostępna jest pod tym linkiem .Z kolei pełny zapis sesji z  wystąpieniem Krzysztofa Soszyńskiego  i Witolda Piestrzeniewicza z KYB Europe dostępny jest Tutaj.