Data publikacji: 2021-04-01
, autor: Anna Nowak

Poznaj e-Catalog – mobilne narzędzie, które ułatwi Ci pracę

Tomas Edison, XIX-wieczny twórca przeszło 1000 patentów, powiedział kiedyś:

Jeśli istnieje sposób, żeby zrobić coś lepiej – znajdź go. To prosta i chwytliwa maksyma, podsumowująca rozwój cywilizacji.

e-Catalog_najlepsza wyszukiwarka na rynku.png

Na przestrzeni lat udostępnialiśmy naszym klientom kolejne funkcjonalności i udogodnienia najlepszego katalogu na rynku. Staraliśmy się, aby Katalog Online stał się asystentem i partnerem w codziennej pracy każdego warsztatu.

Dziś z dumą informujemy, że mobilna alternatywa Katalogu Online jest już dostępna dla wszystkich klientów Inter Cars:

  • uzupełnienie najlepszego na rynku narzędzia do wyszukiwania oraz zamawiania części;
  • aplikacja, która pozwala na stałe monitorowanie zamówienia, nawet gdy nie mamy dostępu do komputera stacjonarnego;
  • obszerny katalog, który możesz mieć przy sobie wszędzie i o każdej porze;

Prawie dwa lata temu rozpoczęliśmy wdrażanie tego narzędzia, udostępniając je zarówno siłom sprzedażowym Inter Cars, jak i grupie klientów, którzy pomagali nam testować nowe funkcje i użyteczności narzędzia.

Serdecznie Wam dziękujemy za wsparcie i pomoc w jego tworzeniu. Dzięki Wam jest to narzędzie, które reprezentuje sobą coś więcej niż wypadkową alternatyw i prognoz programowych.  To katalog zbudowany na Waszym doświadczeniu, uwagach i radach. Dziękujemy! – mówi Patryk Szarpak, Manager of IT solutions for B2B e-commerce

Czy to oznacza, że na rynek wchodzi pełna, skończona wersja programu?

Nie, e-Catalog z założenia jest programem, który będzie się rozwijał i ewoluował podczas użytkowania. Dlatego też będziemy stale dodawać do niego nowe funkcje i możliwości, słuchając potrzeb użytkowników i bazując na naszym doświadczeniu opartym na doskonale od lat funkcjonującym Katalogu Online - mówi Tomasz Rodak, Dyrektor Segmentu Części Wizualne PL                     

Jak uzyskać dostęp?

Jeśli jesteś zainteresowany nowym, mobilnym e-Catalogiem zgłoś się do swojego Przedstawiciela Handlowego i otrzymaj dostęp. Już od kwietnia ruszamy z szerokim nadawaniem dostępów dla wszystkich naszych klientów.

Aplikację możesz pobrać w wybranym sklepie

               App Store                                         Sklep Play                                             Huawei                         


Jeśli szukasz więcej informacji na temat możliwości jakie daje e-Catalog, wejdź na stronę HELP, na której specjalnie dla Ciebie zebraliśmy najczęściej zadawane pytania. Znajdziesz tam również link do logowania do aplikacji e-Catalog.