Data publikacji: 2017-04-26

Powalczą o Puchar Prezesa

7 maja odbędzie się finał Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Inter Cars. O zwycięstwo powalczy łącznie 15 zespołów z Polski i zagranicy. Po raz pierwszy turniej będzie transmitowany na żywo! 

Wydarzenie, organizowane przez Inter Cars, jest ewenementem w branży motoryzacyjnej.

Turniej odbędzie się 7 maja. Areną piłkarskich zmagań o Puchar Prezesa Inter Cars będzie obiekt OSiR na warszawskim Bemowie. Będą one miały charakter międzynarodowy. W rywalizacji wezmą bowiem udział drużyny z Polski (zakwalifikowane w ramach eliminacji): reprezentacje filii Inter Cars z Sandomierza, Radomia, Piekar Śląskich i Sosnowca, Mann Humel Sp. z o.o., Glob Cars, ILS Sp. z o.o., J&M Logistics i Mahle Polska Sp. z o.o. Zagrają również zespoły ze spółek zagranicznych: Chorwacji, Włoch, Rumunii, Łotwy, Litwy i Ukrainy.

Transmisja online

Po raz pierwszy, od kiedy odbywa się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Inter Cars, rozgrywki będą transmitowane na żywo za pośrednictwem strony www.ic-tv.pl oraz na stronie Inter Cars na Facebooku. Dzięki temu każdy będzie miał okazję oglądać mecze i kibicować swoim faworytom.

Co ważne, transmisja online prowadzona będzie z profesjonalnym komentarzem spikerskim w języku polskim i w języku angielskim. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno pracowników filii Inter Cars w całej Europie oraz członków rodzin zawodników, biorących udział w finale, jak i klientów spółki.

Program rozgrywek

Turniej rozpocznie się o godz. 9.00. W pierwszej kolejności na trzech równoległych boiskach rozgrywane będą mecze z fazy grupowej. Następnie, ok. godz. 13.45 rozpocznie się faza pucharowa turnieju. Zakończenie zmagań i ceremonia dekoracji zwycięzców zaplanowana jest na godz. 16.15.

Dodatkową atrakcją podczas finału będzie występ dziecięcego zespołu tanecznego Konst Crew Kids. Warto wspomnieć, że jest to aktualny Mistrz Polski federacji WADF.

Będzie to już szósta edycja turnieju. Kto tym razem wyjedzie z niego z tytułem zwycięzcy i pucharem Prezesa Inter Cars? Z pewnością w roli faworyta przyjedzie drużyna z Rumunii, która ma na swoim koncie już trzy wygrane z rzędu. O najwyższe laury powalczy również zespół z Sosnowca, który był triumfatorem tegorocznych eliminacji.

Nie ma wątpliwości, że finał będzie pełen emocji i rywalizacji, oczywiście w atmosferze fair play. Zachęcamy wszystkich do przybycia i aktywnego kibicowania! Wstęp na rozgrywki jest bezpłatny.