Data publikacji: 2020-08-21
, autor: Rafał Pierzgała

Ponad 50 000 entuzjastów motoryzacji w jednym miejscu!

„Mechanika samochodowa - porady, wskazówki, diagnozowanie” to otwarta grupa zrzeszająca profesjonalistów i entuzjastów napraw pojazdów. W ciągu krótkiego czasu do grupy dołączyło ponad 50 000 osób zainteresowanych tym tematem. Czym jeszcze wyróżnia się to gremium?

Grupa Mechaników.jpg

Grupa „Mechanika samochodowa - porady, wskazówki, diagnozowanie” to miejsce stworzone przez Inter Cars, które ma za zadanie pomóc specjalistom z rynku motoryzacyjnego wymieniać swoje doświadczenia, szukać pomocnej wiedzy, a także integrować branżę motoryzacyjną w jednym miejscu.

Grupa założona została niecałe dwa lata temu i przez ten czas zgromadziła wokół siebie ponad 50 000 fanów, którzy każdego dnia wymieniają się swoimi doświadczeniami. Od początku istnienia forum wygenerowało ponad 15 000 postów, które skomentowane zostały przez jej członków ponad 160 000 razy.

Ludzie wchodzący w skład tej grupy to hermetyczne środowisko ukierunkowane na wzajemną pomoc. Chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Są to zarówno profesjonaliści zajmujący się naprawą samochodów na co dzień, jak również entuzjaści napraw, traktujący to zajęcie jako hobby.

Grupa otwarta jest na nowych członków – dołączyć można do niej klikając w ten https://www.facebook.com/groups/517367045359540