Data publikacji: 2020-06-19
, autor: Anna Nowak

Pokazujemy, słuchamy, wyjaśniamy… czyli powrót najlepszych na rynku szkoleń dla warsztatów

Trzy słowa, których zastosowanie  może zmienić nudne, monotonne szkolenie w wydarzenie, do którego będziesz chciał wracać.

szkolenia stacjonarne.jpg
szkolenie stacjonarne2.jpg

Od 20 marca, kiedy to Minister Zdrowia ogłosił oficjalnie w Polsce stan epidemii, wszyscy wstrzymali oddech, oczekując tego, co miało się wydarzyć. Izolacja, częściowe zamrożenie rynku i przede wszystkim odkrycie przez wielu przedsiębiorców sektora online, pobudziły w wielu firmach aspirację tworzenia internetowych szkoleń i webinarów. Dziś, kiedy obostrzenia w większości zostały zniesione, możemy z dystansem spojrzeć na to wszystko, co powstało w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Internet huczy od reklam, w których proponowane są nam kursy i szkolenia. Jednakże czy wszystkie one zasługują na to miano?

Wartościowe szkolenie to takie, które prowadzone jest przez eksperta w danej dziedzinie. Autorytet prowadzącego powinien być zbudowany na jego doświadczeniu zawodowym, umiejętności zaangażowania uczestników spotkania oraz formie, w jakiej potrafi przekazać konkretny temat.

Niestety olbrzymia część szkoleń proponowanych dzisiaj na rynku, nie spełnia choćby jednego z wyżej wymienionych punktów.

Inter Cars to firma z 30-letnim stażem zawodowym, która od bardzo wielu lat dzieli się z klientami swoim doświadczeniem, organizując wartościowe, profesjonalne szkolenia.

Obostrzenia wstrzymały comiesięczne cykle szkoleń stacjonarnych, jednak nie nas. Wykorzystaliśmy ten czas, aby przeprowadzić research, dzięki któremu dziś wracamy uzbrojeni w nowe pomysły i narzędzia, które pozwolą nam stworzyć spotkania odpowiednio dopasowane do aktualnych potrzeb i okoliczności. Stawiamy na przekaz zarówno multimedialny, jak i praktyczny. Słuchamy i analizujemy opinii oraz rad płynących od naszych klientów, ponieważ chcemy, aby nasze szkolenia były jeszcze lepsze i bardziej wartościowe. Dzięki eksportom i czołowym polskim dostawcom, z którymi współpracujemy, wyjaśniamy wszystko to, co potrzebne jest do stworzenia silnego, profesjonalnego rynku aftermarketowego.

W dzisiejszej rzeczywistości poza powyższymi aspektami, według których możemy podzielić szkolenia na dobre i słabe, należy pamiętać również o kwestii bezpieczeństwa.

Jednym z podstawowych założeń wszystkich działań firmy Inter Cars jest bezpieczeństwo, zarówno klientów, jak i pracowników Spółki. Dlatego do tego tematu również przygotowaliśmy się bardzo skrupulatnie. Zostały opracowane szczegółowe procedury i regulaminy, zgodnie z którymi grupy szkoleniowe zostały na tyle pomniejszone, aby utrzymać bezpieczną odległość między uczestnikami spotkania. Poza tym:

  • każdy otrzyma jednorazową maseczkę oraz parę jednorazowych rękawiczek,
  • przy wejściu do obiektu oraz we wszystkich salach dostępne są płyny do dezynfekcji rąk,
  • przed wejściem do obiektu każdy uczestnik szkolenia poddawany jest bezdotykowemu pomiarowi temperatury,
  • zarówno sale, jak i miejsca pracy, przygotowywane zostały tak, aby spełniały maksimum założeń bezpieczeństwa, natomiast powierzchnie dotykowe takie jak stoliki, krzesła, klamki, poręcze czy włączniki światła, są zdezynfekowane,
  • artykuły biurowe jak markety, tablice czy flipcharty dezynfekowane są po każdym użyciu.

Po pierwszym szkoleniu po pandemii zapytaliśmy jednego z uczestników, pana Jacka Masonia, czy czuł się bezpiecznie podczas zajęć. - Przed szkoleniem trochę się obawiałem, ale szybko okazało się, że wszystko jest w porządku. Otrzymałem środki ochronne, a każdy z nas miał kompletnie wyposażone w materiały szkoleniowe stanowisko, oddalone tak, aby utrzymać zalecaną, bezpieczną odległóść. Mimo zmian i ograniczeń wszystko odbyło się sprawnie i z jasnym przekazem informacji oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny osobistej.

Aktualny harmonogram szkoleń znajduje sięTUTAJ

Zachęcamy do odwiedzania strony szkoleń, pownieważ już wkrótce rozpoczniemy sezon Show Car - mobilnych spotkań , w których z pewnością każdy warsztat znajdzie coś ciekawego dla siebie. 

Zapraszamy

Podobne artykuły

3..2..1..start! – JAPFEST 2020

3..2..1..start! – JAPFEST 2020

#pomagamypomagać – WAŚ i Inter Cars wspierają warsztaty

#pomagamypomagać – WAŚ i Inter Cars wspierają warsztaty

BDO, czyli co?

BDO, czyli co?

Układ sprzęgła, hydrauliczne systemy wysprzęglania – szkolenie Schaeffler dla klientów Inter Cars

Układ sprzęgła, hydrauliczne systemy wysprzęglania – szkolenie Schaeffler dla klientów Inter Cars