Data publikacji: 2020-05-22
, autor: Jacek Żytnicki

Podwójny kiler. Medyczny środek o podwójnym działaniu

Ochrona życia i zdrowia to priorytet, szczególnie w czasach zagrożenia epidemiologicznego, w jakich przyszło nam żyć. Aby czuć się bezpiecznie, stosujemy różnego rodzaju płyny do dezynfekcji i ochrony. Jeśli chcemy mieć pewność, że sięgamy po produkt najwyższej jakości, będący jednocześnie najtańszym z oferowanych na rynku, warto skierować wzrok na środek Sanibact, dostępny w ofercie Inter Cars. Litr tego produktu kosztuje jedynie od 2,22 zł do 3,83 złotych!

Sanibact.jpg

Sanibact to medyczny i chirurgiczny środek dezynfekujący do powierzchni o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym. Został on opracowany specjalnie na potrzeby czyszczenia powierzchni, na których wymagany jest głęboki poziom dezynfekcji. Po rozcieńczeniu i użyciu płyn nie zostawia zapachu ani żadnych pozostałości, działa już po pięciu minutach, dając szybki i bardzo głęboki efekt.

Sanibact sprzedawany jest w postaci wyjątkowo skoncentrowanego płynu, który przed użyciem należy rozcieńczyć w stosunku 1:25. Dzięki temu gotowy do użycia produkt jest zdecydowanie najtańszym płynem do dezynfekcji dostępnym na rynku! Kupując Sanibact klienci mają pewność, że sięgnęli po najtańszy produkt (od 2,22 do 3,83 zł/l w zależności od opakowania), oferujący jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Produkt sprzedawany jest w trzech rodzajach opakowań – 250 ml, 1l i 5l, co przy rozcieńczeniu przekłada się na następujące ceny:

 • opakowanie 250 ml (Indeks: ER AB1085.Q.01.PL) – cena 24,90 zł netto; rozcieńczenie w stosunku 1:25 powoduje powstanie 6,5l gotowego do użycia płynu dezynfekującego, a więc końcowa cena gotowego produktu to 2,76 zł netto/l;
 • opakowanie 1l (Indeks: ER AB1085.K.01.PL) – cena 69 zł netto; przy rozcieńczeniu w stosunku 1:25 końcowa cena gotowego do użycia płynu dezynfekującego wynosi 2,65 zł netto/l;
 • opakowanie 5l (Indeks: ER AB1085.P.01.PL) – cena 289 zł netto; przy rozcieńczeniu w stosunku 1:25 końcowa cena gotowego do użycia płynu dezynfekującego wynosi 2,22 zł netto/l;


Sanibact to niezwykle wydajny, ale też bardzo skuteczny preparat efektywny m.in. przeciwko wirusom grypy, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, C, HIV, wirusowi ROTA, wirusowi NORO i Ebola.

Płyn wykorzystywać można w każdej branży i we wszystkich strefach życia publicznego, m.in. w:

 • sklepach, bankach, obiektach sportowych i obiektach użyteczności publicznej,
 • warsztatach samochodowych,
 • szkołach, hotelach, barach i restauracjach,
 • szpitalach, klinikach, domach opieki i gabinetach lekarskich,
 • karetkach pogotowia i samochodach medycznych,
 • autobusach szkolnych i turystycznych, pociągach oraz samolotach,
 • „strett food shopach”,
 • pojazdach chłodniczych i do transportu żywych zwierząt,


Produkt dopuszczony jest do obrotu jako środek biobójczy, co potwierdza m.in. decyzja Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Jak właściwie używać preparat Sanibact?

 1. Należy rozcieńczyć Sanibact w stosunku 1:25,
 2. Nałożyć produkt równomiernie na czyszczoną powierzchnię,
 3. Poczekać 5 minut aż właściwości płynu zaczną odpowiednio działać,
 4. W przypadku kontaktu z żywnością po 15 minutach spłukać płyn,
 5. W razie potrzeby osuszyć powierzchnię miękką ściereczką.Płyny Sanibact dostępne w Katalogu Online:

 • ER AB1085.Q.01.PL (opakowanie 250 ml,
 • ER AB1085.K.01.PL (opakowanie 1 litr),
 • ER AB1085.P.01.PL (opakowanie 5 litrów).