Data publikacji: 2021-03-30
, autor: Anna Nowak

Podsumowanie 1. kwartału w 89. wydaniu Wiadomości IC

W marcowym numerze Wiadomości IC przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące działań Inter Cars na rynku polskim i europejskim, nowe narzędzia, produkty oraz usługi wdrażane przez Spółkę i jej partnerów biznesowych.

Wiadomości IC 89
ok.jpg

Zapraszamy do zapoznania się z e-wydaniem dostępnym na naszej stronie internetowej:

                                                                                                            CZYTAM

Rok 2021 otworzyliśmy kampanią: Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy, której hasło rozwarstwia i uszczegóławia misję i działania Inter Cars w relacjach z partnerami, klientami i współpracownikami. Więcej informacji na temat kampanii, jej założeń i dalszych działań znaleźć można również na stronie https://intercars.com.pl/wybieramintercars/.

W Wiadomościach IC zebraliśmy kilka wypowiedzi na temat kooperacji firmy z innymi jednostkami, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że mimo tak trudnego roku, udało się utrzymać i umocnić wszystkie relacje biznesowe Spółki.

W bieżącym numerze czytelnicy znajdą również informacje na temat nowych narzędzi i funkcjonalności, jakie firma oferuje swoim klientom w sferze wspomagania pracy serwisów samochodowych. Katalog Online wraz z jego mobilną wersją, czyli e-Catalogiem oraz mobilny czat w IC Assistant to nowoczesne narzędzia, które wpisują się w hasło tegorocznej kampanii. Ich funkcjonalności tworzymy razem z klientami, zmieniając i unowocześniając je zgodnie z sugestiami użytkowników. Wspieramy dzięki nim jakość i efektywność zarówno zespołów sprzedażowych Inter Cars, jak i pracę serwisów samochodowych oraz dostarczamy nowe rozwiązania i propozycje działań, które szczególnie teraz, w dobie COVID-19, mają za zadanie pomagać całemu rynkowi aftermarketowemu.

Skoro już jesteśmy przy tematyce pandemii, która niestety nadal odciska swoje piętno, zarówno na sferze społecznej, jak i biznesowej, zapraszamy do zapoznania się z nowymi działaniami pomocowymi, jakie Inter Cars prowadzi w ramach projektu #pomagamypomagać.

Poza tym w numerze 89. Wiadomości IC znajdą się takie tematy jak:

  • ciekawostki dotyczące programu Battery Point,
  • sponsorskie akcje Inter Cars,
  • najnowsze działania Bartosza Ostałowskiego,
  • rozwój grupy mechaników na Facebooku,
  • informacje o Young Car Mechaniku

oraz wiele innych ciekawych artykułów, do przeczytania których serdecznie zapraszamy.

W drugiej części magazynu znajdą się – jak zawsze – ciekawostki i nowości z zakresu produktów rynku aftermarketowego, prezentowane zarówno przez managerów branżowych Inter Cars, jak i najlepszych dostawców części.

Jeśli jakiś temat wydaje się Państwo interesujący, jeśli chcieliby Państwo czymś się z nami podzielić, zapraszamy do kontaktu mailowego. Na sugestie i propozycje czekamy pod adresem: anowak26@intercars.eu

                                                                                   Zapraszamy do przeczytania e- wydania

                                                                                                                      CZYTAM

                                                                                                      Życzymy miłej lektury!