Data publikacji: 2021-10-26
, autor: Rafał Pierzgała

Pit Stop Inter Cars – emocje do pełna!

Trzy dni pełne emocji, relaksu i wszechobecnej radości towarzyszyły wszystkim uczestnikom tego wydarzenia. Pit Stop Inter Cars to nagroda dla klientów, którzy zdecydowali się podjąć wyzwanie i dołączyć do zabawy!

DSC00188-min.jpg

Pałac w Żelechowie w październiku został mianowany przez Inter Cars motoryzacyjnym sercem Polski. To właśnie w tej miejscowości odbyło się największe tegoroczne przedsięwzięcie organizowane przez firmę. Najpiękniejsze luksusowe samochody, motorywalizacja na torze Ułęż, ale również ogromna porcja wiedzy, serwowana przez ekspertów z zakresu bezpiecznej jazdy – wszystko to czekało na uczestników eventu.

Podczas 200-kilometrowej turystycznej jazdy supercarami laureaci promocji mogli wypróbować możliwości m.in. Lamborghini Huracan, McLarena 570S Spider, Bentleya Continental GT W12 czy Ferrari GTC4 Lusso, a w Motoparku Ułęż sprawdzili się w wyścigach Fordów Fiesta oraz wzięli udział we wspólnej przejażdżce z ambasadorem Inter Cars, Bartoszem Ostałowskim, jedynym drifterem na świecie z licencją FIA prowadzącym samochód za pomocą stopy.

Oprócz tego sami uczestnicy, jak i towarzyszące im osoby, mogły odpocząć w strefie SPA i skorzystać z listy starannie wyselekcjonowanych zabiegów, a także wziąć udział w spotkaniach z Zarządem Inter Cars, porozmawiać z dostawcami czy obejrzeć najnowsze filmowe produkcje wyprodukowane przez Spółkę w technologii VR, czyli wirtualnej rzeczywistości.

- Pit Stop 2021 to największe wydarzenie organizowane przez Inter Cars w tym roku. Po ponad 18 miesiącach mamy możliwość spotkać się z naszymi klientami w większym gronie i wspólnie celebrować łączące nas relacje. Widzimy radość na twarzach naszych przyjaciół i partnerów biznesowych, którzy byli spragnieni tego, aby móc w normalnych warunkach spędzić wspólnie czas. Mam głęboką nadzieję, że tego typu imprezy wrócą na stałe do kalendarza wydarzeń motoryzacyjnych – mówi Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars SA.

Udział w Pit Stop Inter Cars to nagroda dla klientów, którzy podjęli wyzwanie i zrealizowali stawiane przez firmę cele. Zgodnie z hasłem firmy „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”, impreza stworzona została przez dystrybutora i wsparta przez dostawców, którym zależy na rozwoju branży. Wydarzenie to wszystkim uczestnikom dostarczyło mnóstwo pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.Pit Stop Inter Cars zorganizowany został łącznie dla pięciu grup klientów. Impreza rozpoczęła się 1 października, a uczestnicy ostatniej grupy wyjechali z Pałacu Żelechów 16 października.

Podobne artykuły