Data publikacji: 2019-10-04

Październikowe szkolenia w Inter Cars

Szkoleniowa ofensywa Inter Cars nie zwalnia tempa. Wraz z początkiem nowego miesiąca dostępna jest lista nowych spotkań, które pomogą w zdobyciu unikatowej wiedzy. Wśród nich nie mogło zabraknąć jednej z najważniejszych inicjatyw ostatnich lat – szkolenia z Budowania Stron Internetowych, czyli Systemu AI.

Szkolenia maj.jpg

Szkolenia osobowe

Ponad 70 pozycji znalazło się na szerokiej liście szkoleń dedykowanych rynkowi osobowemu. Wśród nich są takie tematy jak: „Turbodoładowanie silników spalinowych”, „Systemy Bezpieczeństwa” czy też „Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka – teoria + praktyka”. Te i wiele innych szkoleń odbędą się w m.in. w Gdańsku, Kozienicach, Siedlcach, Żorach i innych miejscowościach. Na szczególną uwagę zasługują szkolenia z budowy stron internetowych – rewolucyjny projekt, oferowany właścicielom serwisów samochodowych, który praktycznie sam buduje stronę internetową, a także integruje ją z firmowym profilem na Facebooku i wizytówką Google (więcej o tej inicjatywie TUTAJ).

Na wszystkie szkolenia można zapisywać się TUTAJ.

Pełna lista szkoleń dla rynku osobowego

Szkolenia ciężarowe

Również specjaliści z rynku ciężarowego mogą liczyć na solidną dawkę wiedzy i inspiracji. Dla nich Dział Szkoleń Inter Cars przygotował aż 13 szkoleń. „Zaciski hamulcowe MEI w pojazdach ciężarowych”, „EDC – nowe czujniki, prawidłowa praca silnika”, czy też „Podstawy pneumatycznych układów hamulcowych” -  to tylko niektóre z nich. Pełna lista dostępna jest poniżej.

Pełna lista szkoleń dla rynku ciężarowego

Na szkolenia można zapisać się TUTAJ.

Dołączony plik

Podobne artykuły

Bike Tech Tour 2020 - szkolenia dla klientów z rynku motocyklowego

Bike Tech Tour 2020 - szkolenia dla klientów z rynku motocyklowego

eSOWA – Elektroniczny System Obsługi Warsztatu

eSOWA – Elektroniczny System Obsługi Warsztatu

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Sprawdź, jakie szkolenia przygotował we wrześniu Inter Cars

Young Car Mechanic 2020 na start!

Young Car Mechanic 2020 na start!