Data publikacji: 2021-04-07
, autor: Anna Nowak

Oświetlenie ZKW – nowość w ofercie Inter Cars

ZKW to austriacki producent oświetlenia dla przemysłu motoryzacyjnego, który uzupełnił w ostatnim czasie szeroką ofertę oświetlenia premium w Inter Cars.

Najważniejsze są światła samochodu..jpg
ZKW_fot_3.jpg
ZKW_fot_2.jpg
ZKW_fot_3.jpg

Samochody bez względu na technologię, klasę czy napęd wymagają dobrego, bezpiecznego i wydajnego oświetlenia. Proste reflektory halogenowe coraz częściej zastępowane są produktami high-tech, czyli takimi, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia techniki i nauki na wszystkich etapach produkcji oraz późniejszego użytkowania.

Rynek motoryzacyjny udoskonalając samochody przyzwyczaił użytkowników do produktów najwyższej jakości. Stąd też ciagła potrzeba innowacji w zakresie technologii oświetlenia motoryzacyjnego.

- Inter Cars jako lider branży części zamiennych poszukuje partnerów biznesowych na rynkach całego świata. Stąd też nawiązanie współpracy z producentem oświetlenia klasy premium, którego produkty spełniają najwyższe normy jakości, a  zaangażowanie w proces zaspokajania potrzeb nowoczesnego klienta, stanowi napęd do rozwoju technologicznego całej firmy – mówi Tomasz Rodak, Dyrektor Segmentu Części Wizualne PL.

ZKW  należy do grona światowych liderów  działających zarówno na rynku europejskim jak i w Stanach Zjednoczonych oraz Azji.  Inter Carsa nawiązując współpracę z firmą ZKW, asygnuje te markę jako godną polecenia. 

Jej celem jest tworzenie technologii oświetlenia, która:

  • zwiększy bezpieczeństwo ruchu drogowego;
  • poprawi osiągi i wydajność produktów oświetleniowych;
  • wspomoże działania proekologiczne, maksymalizując energooszczędność produktów;
  • spełni wymagania najnowocześniejszych inteligentnych systemów wspomagających kierowcę;
  • wpłynie na wygląd pojazdów na całym świecie;

sprawi, że cechy poszczególnych marek samochodów zindywidualizują się dzięki posiadanemu oświetleniu;

Główne kierunki produkcyjne firmy ZKW

Firma opracowuje i produkuje najwyższej jakości systemy oświetleniowe i moduły elektroniczne dla całego przemysłu motoryzacyjnego, zarówno na pierwszy montaż, jak i dla rynku części zamiennych.  W ramach oferty Inter Cars znajdą Państwo zarówno reflektory jak i lampy  przeciwmgielne przednie oraz światła do jazdy dziennej w technologii: halogenowej, ksenonowej, LED oraz laserowej.

ZKW jest globalnym dostawcą oświetlenia na pierwszy montaż dla takich koncernów jak: Audi, BMW, MAN, Mercedes, Opel i VW.

W ofercie Inter Cars znajdziemy np.:

708.31.100.02 – Reflektor lewy D3S/LED – Audi Q3 8U 2011-2015

631.01.000.02 – Lampa przeciwmgielna przód lewa H11 – BMW 3 E90/E91 2005-2008

1039.306.A000 – Reflektor prawy LED AHL – BMW 5/G30 2017