Data publikacji: 2021-11-10
, autor: Rafał Pierzgała

Opinie na platformie Motointegrator - dlaczego to tak ważne?

Na platformie Motointegrator.com – najlepszej wyszukiwarce warsztatów samochodowych i usług motoryzacyjnych, znaleźć można wyłącznie  serwisy samochodowe świadczące wysokiej jakości usługi. Jak wyróżnić się na tle innych mechaników i pozyskać nowych klientów? Między innymi poprzez pozyskiwanie pozytywnych opinii!

Motointegrator - platforma dla właścicieli i klientów warsztatów samochodowych.png

Jak to działa?

Szeroki dostęp do Internetu sprawia, że wymiana informacji pomiędzy użytkownikami jest niezwykle prosta. Internauci coraz chętniej dzielą się opiniami na temat produktów lub usług, w tym również mechaników samochodowych.

Opinie od zadowolonych klientów sprawią, że Twój warsztat będzie bardziej wiarygodny i atrakcyjny dla nowego klienta. Z pewnością każdego dnia z Twojego warsztatu wyjeżdża mnóstwo zadowolonych klientów.

Zachęć ich do pozostawienia opinii w Motointegrator.com!

Dlaczego warto?

- klienci chętniej umówią wizytę w warsztacie, który został oceniony przez innych kierowców;

- Twój warsztat jest bardziej wiarygodny w oczach klientów;

- wizytówka warsztatu z opiniami jest lepiej widoczna w Internecie;

- wyłącznie prawdziwe opinie klientów;

- masz 5 dni, aby ustosunkować się do opinii klienta.

Nie przejmuj się jeśli wśród wielu dobrych opinii zdarzy się jedna negatywna. W ciągu 5 dni od wystawienia przez klienta opinii masz możliwość dodania do niej swojego komentarza.

To jak odpowiesz może zadziałać na Twoją korzyść. Nie traktuj niepochlebnej opinii jako coś złego tylko jako szansę na pokazanie innym klientom, że chcesz rozwiązać sprawę i nie unikasz trudnych tematów. Twoja odpowiedź będzie często bardziej istotna niż sama opinia.

Zadbaj o swoją firmę w Internecie - zachęcaj klientów do zostawiania opinii na Motointegrator.com!