Data publikacji: 2020-04-23

Wyjątkowy numer Wiadomości IC już jest!

Temat koronawirusa i jego wpływu na branżę motoryzacyjną zdominował w ostatnim czasie wszystkie media skierowane do mechaników i profesjonalistów tego segmentu. Nie inaczej jest w najnowszym, 85. numerze Wiadomości IC, w którym szeroko opisano sposoby na walkę z epidemią od strony warsztaty samochodowego.

Wiadomosci 85.png

Tematem z okładki i większości artykułów nowego wydania jest akcja #pomagamypomagać. W środku najnowszego numeru czytelnicy znaleźć mogą liczne teksty odnoszące się do elektronicznych narzędzi oferowanych przez Inter Cars, księgowości elektronicznej dostępnej w Katalogu Online, a także informacji zwrotnej od warsztatowców, odnośnie całej kampanii.

W wydaniu nie mogło zabraknąć rozmowy z Bartoszem Ostałowskim, który wspiera całą akcję. W obszernym wywiadzie, ambasador Inter Cars zdradza nowe informacje o swoim driftowozie oraz planach na przyszłość.

Ponadto wewnątrz pisma znaleźć można obszerne informacje o nowościach w asortymencie firmy oraz artykuły przygotowane przez ekspertów Inter Cars oraz producentów części, które z pewnością spotkają się zainteresowaniem ze strony mechaników i właścicieli warsztatów samochodowych. 

Nowy numer Wiadomości IC w najbliższych dniach trafi klientów Inter Cars w całej Polsce. E-wydanie znaleźć można pod linkiem: https://issuu.com/intercars/docs/w85issuu

Podobne artykuły

Kiedy wymienić klocki hamulcowe?

Kiedy wymienić klocki hamulcowe?

Wymiana oleju silnikowego – kiedy i po co?

Wymiana oleju silnikowego – kiedy i po co?

Bezpieczna rodzina w podróży

Bezpieczna rodzina w podróży

Inter Cars Dolny Śląsk podsumowuje akcję Maska dla medyka

Inter Cars Dolny Śląsk podsumowuje akcję Maska dla medyka