Data publikacji: 2017-02-27

Nowe Wiadomości IC już dostępne

Zapraszamy do lektury pierwszego w tym roku numeru Wiadomości IC. Czasopismo w najbliższych dniach dotrze do klientów w całej Polsce. Można je też przeczytać w wersji elektronicznej (kliknij TUTAJ).

IC Wiadomości
Przy pracy nad pierwszym w tym roku numerem Wiadomości IC bliskie były nam takie słowa, jak zmiana, innowacja i rozwój. Są to hasła tożsame z całą działalnością Inter Cars, o czym najlepiej świadczy zawartość magazynu.

Po pierwsze pokazujemy efekty, wciąż trwającego, rebrandingu marki. W jego ramach zarówno nowo powstające filie Inter Cars, jak i te, które są na rynku od lat, zyskują wyjątkowy, futurystyczno-techniczny wygląd. W ten sposób nie dość, że dosłownie zmieniamy „oblicze” spółki, to jeszcze dostosowujemy wygląd naszych placówek do oczekiwań klientów.
Po drugie chcemy przedstawić czytelnikom Mi.eu – nowe narzędzie, które zastąpi, znaną już dobrze, platformę Motointegrator. Teraz wyszukiwarka będzie otwarta dla wszystkich warsztatów w całej Polsce, umożliwi umówienie wizyty przez Internet, a także wystawienie opinii.

Zmiany to także dalszy rozwój struktury spółki w zakresie powstawania kolejnych filii w Polsce i za granicą czy też nieustanne poszerzanie naszego asortymentu – tak, by jak najpełniej odpowiadał on na potrzeby klientów. We Wiadomościach piszemy więc o nowościach w ofercie. Nie brakuje w nich również, cenionych przez czytelników, porad dla warsztatowców, artykułów produktowych czy informacji z branży.

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi do klientów Inter Cars w całej Polsce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy też do lektury e-wydania, które znaleźć można pod tym linkiem.