Data publikacji: 2019-08-22

Nowe, 83. wydanie dwumiesięcznika Wiadomości IC trafiło do klientów

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu Wiadomości IC, który właśnie pojawił się u klientów i na stronie internetowej Inter Cars. Zarówno warsztaty, jak i kierowcy z pewnością znajdą w nim coś dla siebie.

Wiadomosci83okładka.png

W bieżącym numerze, jak zawsze, nie mogło zabraknąć ciekawych wywiadów, informacji o dynamicznym rozwoju działalności Inter Cars, relacji z najciekawszych wydarzeń ostatnich dwóch miesięcy oraz ciekawostek i nowości z rynku motoryzacyjnego.

Pogłębianie i zacieśnianie współpracy z firmą Castrol oraz wiążąca się z tym ekspansja sieci Q Service Castrol to tematy, którymi najnowsze wydanie Wiadomości IC przywita czytelników. Znajdziemy w nich odpowiedzi na pytania: jakie korzyści, plany i zadania mają z tej kooperacji Castrol i Q Service oraz jakie oczekiwania mają względem następnych kilku miesięcy obie firmy?

W dalszej części magazynu czytelnicy będą mieli szansę zapoznać się ze szczegółami planu podróży do Dubaju, która jest nagrodą w programie Express Klub oraz przeczytać trzy interesujące wywiady: z Bartoszem Zmarzlikiem – wielkim talentem żużlowym, który od 2012 r. odnosi sukcesy w mistrzostwach świata w kategorii juniorów i seniorów, Marcinem Słobodzianem – uczestnikiem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Tomaszem Orzechowskim – właścicielem prężnie rozwijającego się warsztatu w Zielonce.

Osiemdziesiąty trzeci numer nie zawiedzie również czytelników pod względem relacji z imprez motoryzacyjnych. Czeka ich powrót do ekscytujących wydarzeń z końca czerwca, kiedy to odbył się największy festiwal tuningowy, czyli kielecki DUB IT Inter Cars Tunnig Festival.

Nie zabraknie również stałej części czasopisma, w której przedstawione zostaną nowości produktowe. Wśród nich poruszony zostanie m.in. temat samochodów elektrycznych i ładowarek Schneider Electric  oraz Keba Kecontact, niezależne elektryczne ogrzewanie postojowe, zastosowanie passthru, tuning układu hamulcowego i wiele innych.

Najnowsze 83. wydanie Wiadomości IC dostępne jest już w filiach Inter Cars w całym kraju oraz w najlepszych warsztatach. Z wersją elektroniczna czasopisma można zapoznać się TUTAJ.

Podobne artykuły

Q Service Castrol rozgrywa zimowy set

Q Service Castrol rozgrywa zimowy set

Szkolenia branżowe – luty 2020 rok

Szkolenia branżowe – luty 2020 rok

Continetal partnerem sieci Q Service Castrol

Continetal partnerem sieci Q Service Castrol

Bike Tech Tour 2020 - szkolenia dla klientów z rynku motocyklowego

Bike Tech Tour 2020 - szkolenia dla klientów z rynku motocyklowego