Data publikacji: 2020-05-22
, autor: Anna Nowak

Nie przegap! Uruchamiamy znów szkolenia stacjonarne w Inter Cars

W czerwcu 2020 r., na nowo uruchomiliśmy szkolenia stacjonarne. Pierwsze spotkania dotyczą tematu: Układy klimatyzacji samochodowej (zaświadczenie zgodne z ustawą f-gazy z dnia 15 maja 2015 r.).

zapraszamy na pokład .jpg

Covid-19 i obostrzenia związane z zachowaniem bezpieczeństwa, zmusiły wszystkich do zwolnienia, a nawet czasowej stagnacji. My również dostosowując się do zaistniałej sytuacji, zawiesiliśmy wszystkie stacjonarne szkolenia i ograniczyliśmy osobiste spotkania z klientami. Na szczęście jak mawia przysłowie … wszystko kiedyś przemija, a świat znów stara się złapać równowagę i swój zwykły rytm. Patrząc z perspektywy, postrzegamy ten trudny czas izolacji jako nowe doświadczenie, w którym poznaliśmy naszych klientów od innej strony. Wykorzystaliśmy go, aby wspólnie z nimi odnaleźć odpowiedzi na pytania, jak możemy pomóc sobie nawzajem, jak współdziałać, aby efekty naszych prac przynosiły korzyści dla wszystkich ze stron. Dziś nadszedł czas, aby wszystkie te informacje, które zebraliśmy, przekuć w nowe bloki szkoleniowe.

Dlatego od początku czerwca rozpoczynamy znów spotkania stacjonarne, podczas których będziemy starali się odnaleźć odpowiedzi na najważniejsze i najbardziej nurtujące pytania techniczne i managerskie.

O tematach i terminach szkoleń będziemy informowali Państwa na bieżąco na stronie https://intercars.com.pl/pl/osobowe/szkolenia/, na naszym Facebooku oraz na www.intercars.pl.

Zapisów na poszczególne szkolenia można dokonywać wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeń.

Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli znów osobiście spotkać się z każdym z Państwa. Naszym priorytetem jest jednak bezpieczeństwo uczestników i prowadzących szkolenia. Z tego powodu zapewniamy, iż podczas spotkań zostaną zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa, do których zobligowani jesteśmy przez władze oraz zdrowy rozsądek.

  1. Liczba uczestników zostanie ograniczona i dostosowana do wytycznych Ministerstwa Zdrowia.
  2. Każdy uczestnik będzie miał zapewniony dostęp do środków dezynfekujących, maseczek oraz rękawiczek.
  3. Przed wejściem na szkolenie każdemu uczestnikowi będzie wykonywany pomiar temperatury ciała.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące szkoleń, prosimy o kontakt z:

Kariną Piasecką – Tel. +48 785 660 154 lub Magdaleną Kucharską – Tel. +48 782 780 704.

Podobne artykuły

#pomagamypomagać – pomoc dla szkół

#pomagamypomagać – pomoc dla szkół

Webinar Akademia Shell Helix

Webinar Akademia Shell Helix

Czyje amortyzatory montujesz? Wybór naprawdę ma znaczenie.

Czyje amortyzatory montujesz? Wybór naprawdę ma znaczenie.

Mechanicy motocyklowi wszystkich warsztatów – łączcie się!

Mechanicy motocyklowi wszystkich warsztatów – łączcie się!