Data publikacji: 2016-12-08

Najnowszy numer Wiadomości IC już jest

W magazynie  wydawanym przez Inter Cars, można znaleźć artykuły produktowe, techniczne, porady dla mechaników i wieści ze spółki. 

W ostatnim w tym roku wydaniu Wiadomości IC opisano najważniejsze wydarzenia z ostatnich miesięcy, m.in. finał konkursu Gala Biesiadna 2016, finał programu Master Mechanik, testy w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS, a także zmiany w wyszukiwarce Motointegrator.

W numerze zawarto również informacje dotyczące planów Inter Cars na przyszłość. Wśród nich główną rolę odegrają projekty związane z usprawnieniem zarządzania danymi, w tym wdrożeniem koncepcji Master Data Management, i integracją ich na poziomie całej, międzynarodowej grupy. 

Redakcja Wiadomości IC, jak w każdym numerze, przygotowała dla czytelników przegląd informacji z życia branży, artykuły produktowe i porady dla warsztatowców. W najnowszym wydaniu znajdziemy także artykuły poświęcone wsparciu biznesowemu dla warsztatów, jak np. sieci serwisowe, Bio Service, IC Katalog Online i eSOWA.


Już niedługo najnowsze wydanie Wiadomości IC trafi do klientów Inter Cars z całej Polski. Dostępna jest także wersja elektroniczna.