Data publikacji: 2021-09-10
, autor: Mikołaj Rutkowski

Motointegrator ułatwia kontakt między warsztatami i klientami

Licznik odwiedzin serwisu Motointegrator.com w 2021 roku przebił w sierpniu poziom 4,5 mln odsłon.

MI statystyki baner 1170x658px sierpień.png

Motointegrator.com to platforma internetowa pomagająca użytkownikom aut w Polsce w odnalezieniu odpowiedniego dla nich warsztatu i skontaktowaniu się z nim. Właściciele serwisów samochodowych, którzy nie korzystają jeszcze z tego rozwiązania, mogą w łatwy sposób zarejestrować się do platformy i poprawić tym samym swoją obecność w Internecie. W ten sposób zwiększą szansę na zauważenie przez kierowców planujących wykonanie naprawy, zdiagnozowanie usterki lub przegląd swojego auta.

W 2021 roku osoby zainteresowane usługami mechaników samochodowych w Polsce odwiedziły stronę Motointegrator.com już ponad 4 625 000 razy oraz wykonali do firm obecnych na platformie ponad 360 tys. telefonów.Na założonej na Motointegratorze stronie warsztat poza adresem i danymi kontaktowymi może m.in. przedstawić zakres oferowanych przez siebie usług, posiadane dyplomy i zaświadczenia oraz umożliwić swoim klientom rezerwację wizyty online.

Kierowcy mogą natomiast przeszukiwać szeroką bazę firm oferujących serwis i naprawę samochodów według różnorodnych kryteriów oraz zapoznać się z opiniami na ich temat innych użytkowników. Ważną funkcjonalnością portalu jest możliwość korzystania z przypomnień o zaplanowanych wizytach i zachowywanie online historii napraw auta.

Udostępnione rozwiązania oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że Motointegrator jest wygodnym narzędziem zarówno dla kierowców, jak i właścicieli warsztatów.
Podobne artykuły

Sonda lambda – poznaj ją lepiej

Sonda lambda – poznaj ją lepiej

Dni otwarte filii Inter Cars Gorzów Wielkopolski

Dni otwarte filii Inter Cars Gorzów Wielkopolski

EuroSkills - ostatnia prosta w drodze do Graz

EuroSkills - ostatnia prosta w drodze do Graz

Sprężyny powietrzne zawieszenia – komfort, o którym marzysz

Sprężyny powietrzne zawieszenia – komfort, o którym marzysz