Data publikacji: 2020-11-19
, autor: Rafał Pierzgała

MOTOINTEGRATOR PREMIUM - Efektywny marketing online dla Twojego warsztatu

Od zawsze naszym najważniejszym celem jest łączenie warsztatów z kierowcami oraz dostarczanie im wartości na wielu płaszczyznach. Warsztatom zapewniamy wszechstronne narzędzie do prowadzenia skutecznego marketingu w internecie, a kierowcom kompleksową platformę wspierającą ich w obsłudze oraz serwisowaniu auta.

grafika artykuł_2.png

To właśnie dlatego w ostatnich miesiącach mocno skupiliśmy się na udoskonaleniu Motointegratora na poziomie rozwiązań technologicznych oraz wizualnych. Efektem jest szybciej i sprawniej funkcjonująca platforma z odświeżoną szatą graficzną i ofertą dla serwisów samochodowych.

Wprowadzamy również nowość, w postaci dwóch rodzajów kont warsztatów: Motointegrator Premium oraz Standard. Opcja Premium to możliwość skorzystania ze wszystkich (obecnych oraz przyszłych) funkcji aplikacji, a także jej oferty. Dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich warsztatów do końca stycznia 2021 roku. Po tym okresie, stali klienci Inter Cars mogą liczyć na dostęp do oferty już od 1 zł/miesiąc.Bez względu na to jaką opcję – Premium czy Standard – wybierze warsztat, nie wprowadzamy żadnych ograniczeń oraz opłat związanych z liczbą wyświetleń warsztatu czy połączeń telefonicznych wykonanych do warsztatu za pośrednictwem Motointegratora.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Motointegrator.com?

To możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców - prawie 500 000 kierowców miesięcznie szuka warsztatu na Motointegrator.com (sprawdź, ile dokładnie w przygotowanym przez nas RAPORCIE).

To nie koniec nowości, jakie szykuje Motointegrator dla warsztatów oraz kierowców. Będziemy o nich informować już wkrótce!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pisząc na warsztaty@motointegrator.pl.

Przejdź na stronę swojego warsztatu na Motointegrator lub załóż ją w 3 prostych krokach przez IC Katalog Online – kafel „Mój warsztat w internecie”.