Data publikacji: 2021-10-13
, autor: Mikołaj Rutkowski

Motointegrator rośnie w siłę

Na platformie przybyło we wrześniu prawie 1400 nowych warsztatów. Tym samym ich liczba zbliżyła się do 12 000.

Motointegrator - podsumowanie Q3.png

Motointegrator.com jest rozbudowaną platformą internetową, dzięki której kierowcy mogą nie tylko  w łatwy sposób znaleźć odpowiadający im warsztat, ale także skontaktować się z nim bezpośrednio przez stronę, a w przypadku niektórych mechaników także umówić się na wizytę online. Obecnie polscy kierowcy mogą wybierać wśród 11 741 serwisów z całego kraju.


Dobre informacje po 9 miesiącach

W ciągu minionych trzech kwartałów 2021 roku liczba odsłon strony Motointegrator.com z łatwością przekroczyła próg 5 mln wizyt. Suma użytkowników, którzy odwiedzili w tym czasie platformę była zaś większa niż 2,8 mln osób. Wykonali oni od stycznia do września 2021 roku prawie 400 tys. telefonów do znalezionych poprzez  stronę warsztatów.


– Motointegrator pozwala na przeglądanie bazy serwisów m.in. według lokalizacji i oferowanych usług. Każdy użytkownik może zostawić również opinię i polecić warsztat, w którym sprawnie naprawiono jego auto. Coraz więcej mechaników dostrzega korzyści, jakie przynosi taka forma promocji swojej firmy w Internecie. Cieszymy się, że decydują się zarejestrować na naszej platformie i poprzez nią docierać do setek tysięcy potencjalnych klientów – mówi Andrzej Maciejczyk, odpowiedzialny w Inter Cars za rozwój platformy Motointegrator.com.


Wakacyjne przeglądy Polaków

W samym wrześniu liczba odsłon Motointegratora była o prawie 15 proc. większa niż w sierpniu! Widać, więc że kierowcy wrócili po wakacjach ze swoimi autami na przeglądy i potrzebne naprawy. Rekordowa w ciągu całego roku liczba wizyt została natomiast zanotowano w czerwcu, kiedy wielu Polaków przygotowywało prawdopodobnie auto do urlopowych wyjazdów. W szóstym miesiącu roku warsztatową platformę Inter Cars odwiedzono ponad 665 000 osób.Warsztatowa oferta dla wszystkich

Właściciele warsztatów na swojej stronie w Motoingetratorze mogą zamieścić listę oferowanych usług, posiadane zaświadczenia i dyplomy, a nawet cennik i informację o możliwości wykonania naprawy door to door. Dzięki rejestracji w serwisie mają większe możliwości promocji swoich usług i dotarcia do większej liczby klientów. 

Motointegrator.com – zarejestruj się i sprawdź!