Data publikacji: 2021-06-09
, autor: Rafał Pierzgała

Motointegrator – podsumowanie maja 2021

Najlepsza na rynku wyszukiwarka serwisów samochodowych coraz mocniej zaznacza swoją obecność na polskim rynku. Maj tego roku przyniósł platformie znakomite wyniki, które dodatkowo przełożyły się na zainteresowanie usługami mechaników w niej obecnych.

MI statystyki baner 1170x658px.png

Blisko 630 000 wyświetleń w Polsce zanotowała w maju wyszukiwarka serwisów samochodowych motointegrator.com. Porównując te liczby w skali miesiąc do miesiąca, platforma zyskała 12,3% więcej wyświetleń niż w kwietniu bieżącego roku.

Należy podkreślić, że taka liczba wyświetleń przełożyła się na zwiększone zainteresowanie ofertą warsztatów, oferujących swoje usługi za pośrednictwem tego narzędzia – w maju bieżącego roku numery do warsztatów samochodowych zostały wyświetlone ponad  70 000 razy!

Motointegrator.com to nowoczesna wyszukiwarka serwisów samochodowych. Dzięki platformie kierowcy mają możliwość znaleźć najlepsze warsztaty samochodowe, sprawdzić rodzaj wykonywanych przez nie usług oraz dowiedzieć się, co inni użytkownicy twierdzą na temat danego serwisu.

Motointegrator to także narzędzie do promocji i komunikacji z klientem dedykowane warsztatom. Sprawdź, co Twój warsztat może zyskać dzięki współpracy z nami!

Po więcej informacji kliknij tutaj!