Data publikacji: 2020-11-12
, autor: Anna Nowak

Listopad ze szkoleniami online w Inter Cars


Poszukując szkolenia, wybierz doświadczenie


Profesjonalizm, jakość i merytoryka to wartości, bez których dobre szkolenia nie mogłyby powstać. Są one szczególnie ważne kiedy mówimy o szkoleniach online. W ich przypadku bowiem charyzmatyczność prowadzącego i dobra atmosfera na szkoleniu nie wystarczą.

szkol lis.jpg

E-learning to rodzaj szkolenia, które wymaga więcej samodyscypliny od uczestników, ale również więcej zaangażowania, zarówno od prowadzącego, jak i osób mających wpływ na tematy, czy przygotowanie agendy. Dlatego właśnie nie każda firma szkoleniowa jest w stanie podołać temu zadaniu.

Inter Cars prowadzi szkolenia online od dawna, a czas pandemii wzmocnił tylko zaangażowanie i doświadczenie firmy w tworzeniu wyjątkowych spotkań online, webinariów i filmów instruktarzowych, pozwalających wszystkim chętnym dokształcić się bez wychodzenia z domu czy warsztatu.

Aktualną listę szkoleń znajdą Państwo TUTAJ.

Pomimo konieczności zawieszenia szkoleń stacjonarnych i przejścia w całości na nauczanie online, listopadowa lista szkoleń przedstawia się imponująco. Ponad 20 kursów technicznych i biznesowych, spośród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Specjaliści i eksperci firmy Inter Cars oraz takich producentów jak KYB, Bosch, Febi, czy Varta podzielą się z uczestnikami szkoleń wiedzą i doświadczeniem, np. w tematach dotyczących: łańcuchowych napędów układu rozrządu, systemów Start/Stop, hydraulicznych układów wspomagania, diagnostyki z zastosowaniem PassThru i wieloma innymi ciekawymi tematami.

Zachęcamy do śledzenia zmian na stronie internetowej dotyczącej szkoleń. Znajdują się tam nie tylko proponowane przez firmę szkolenia, ale również kontakty do osób czekających na opinie klientów i sugestie, co do kolejnych tematów, które moglibyśmy zorganizować specjalnie dla Państwa.