Data publikacji: 2020-03-25

Księgowość elektroniczna w czasie epidemii?

Troska o pracowników i jednoczesna chęć spełnienia oczekiwań klientów, to jedne z największych wyzwań, przed którymi stoją obecnie firmy w całej Europie. Inter Cars z myślą o warsztatowcach promuje funkcjonalność swojego flagowego oprogramowania, Katalogu Online. Jedną z jego zalet jest m.in możliwość prowadzenia księgowości elektronicznej.

#zamawiajbezpiecznie     #KatalogOnline     #InterCars    #eCat

1.png

W związku z ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego Inter Cars rekomenduje swoim klientom wykorzystanie Katalogu Online. Narzędzie umożliwia nie tylko zamawianie części, ale ma również możliwość wdrożenia e-faktury, tj. elektronicznego obiegu dokumentów. Dzięki Katalogowi Online oraz e-fakturze można bez wychodzenia z domu prowadzić warsztat, mając przy tym pełną gwarancję, że zamówione towary oraz dokumenty dotrą na czas.

e-faktura to:

  • szybki i bezpieczny sposób na otrzymanie dokumentów (faktur, korekt, duplikatów), mających cechy dokumentów papierowych w rozumieniu przepisów prawa podatkowego;
  • oszczędność czasu i pieniędzy;
  • terminowość (przyśpieszenie płatności oraz wyeliminowanie ryzyka niedostarczenia faktur);
  • wygoda przechowywania.

Katalog Online dostępny jest w systemie Windows, a jego instalacja zajmuje kilka minut. Przyjazny interfejs sprawia, że korzystanie z niego jest intuicyjne, a sam system szybko staje się niezastąpionym narzędziem w pracy mechanika.

Aby aktywować księgowość elektroniczną należy wybierać zakładkę "Faktury i rozrachunki”, a następnie kliknąć ikonkę "Aktywuj dokumenty elektroniczne". Ten prosty zabieg pozwoli uruchomić e-faktury.

Podobne artykuły

Rodzina e-narzędzi – niezawodna pomoc w prowadzeniu warsztatu

Rodzina e-narzędzi – niezawodna pomoc w prowadzeniu warsztatu

Prowadź warsztat EKOlogicznie, czyli nie zostawiaj nic przypadkowi!

Prowadź warsztat EKOlogicznie, czyli nie zostawiaj nic przypadkowi!

List Prezesa Zarządu

List Prezesa Zarządu

Najłatwiejszy sposób wyszukiwania części!

Najłatwiejszy sposób wyszukiwania części!