Data publikacji: 2021-05-20
, autor: Przemysław Sałek

Katarzyna Skowrońska nową ambasadorką Q Service Castrol

Drużyna Q Service Castrol jest jeszcze silniejsza. Nową ambasadorką sieci niezależnych serwisów samochodowych została legendarna siatkarka Katarzyna Skowrońska.

1170x658.jpg

Q Service Castrol to ogólnopolska sieć niezależnych serwisów samochodowych, oferująca najwyższe standardy obsługi i serwisu aut wszystkich marek. Jest ona odpowiedzią na rosnące wymagania kierowców, którzy oczekują od serwisów samochodowych jakości i profesjonalizmu, zarówno jeśli chodzi o naprawę samochodu, jak również obsługę klienta.

Od samego początku budowania sieci niezależnych serwisów samochodowych, wiedzieliśmy, że w tym zadaniu liczy się praca zespołowa i wzajemne wsparcie. Właściciele warsztatów wiedzą, że mogą na nas liczyć nawet w najbardziej wymagających sytuacjach, a my mamy pewność, że wszystkie warsztaty grają w jednej drużynie Q Service Castrol – mówi Leszek Radzikowski, Dyrektor Sprzedaży Castrol w Europie Centralnej i Wschodniej.

Do grona ambasadorów Q Service Castrol dołącza kolejna osoba związana ze sportami zespołowymi, która doskonale rozumie nasze wartości tj. przywództwo przez przykład, lojalność, wsparcie, odwaga, szacunek czy szczerość. Z dumą możemy ogłosić, że naszą nową ambasadorka zostaje Katarzyna Skowrońska – mówi Marta Ciesielska, Kierownik Działu Sieci Serwisowych Inter Cars, odpowiedzialna za rozwój projektu.

Wybitna siatkarka i osobowość

Katarzyna Skowrońska jest polską ikoną kobiecej siatkówki i jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich siatkarka na świecie. Zawodniczka podczas swojej bogatej kariery sportowej, którą zakończyła w 2019 r., była dwukrotną mistrzynią Włoch, a także mistrzynią Turcji, Chin i Azerbejdżanu.

Jednak polscy kibice najbardziej pamiętają Katarzynę Skowrońską z drużyny „złotek” Andrzeja Niemczyka. Nowa ambasadorka Q Service Castrol zagrała w biało-czerwonych barwach aż 288 razy. Jako reprezentantka Polski została dwukrotną mistrzynią Europy: z Ankary w 2003 r. oraz Zagrzebia w 2005 r. Dodatkowo Katarzyna Skowrońska to Olimpijka z Pekinu, a także zdobywczyni Klubowego Mistrzostwa Świata.

Dzięki wybitnej formie na siatkarskim parkiecie, a także wyjątkowej osobowości, Katarzyna Skowrońska była wielokrotnie nagradzana indywidualnie za swoje osiągnięcia. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

Katarzyna Skowrońska nie będzie pierwszą osobą z Q Service Castrol, która związana jest ze światem polskiej siatkówki. Przypomnijmy, że w promocję jednej z odsłona kampanii „Asy Serwisowe” zaangażowani byli Piotr Gruszka i Zbigniew Bartman. Oni nadal grają w naszej drużynie. Z kolei sporty motoryzacyjne w Q Service Castrol reprezentuje Bartosz Ostałowski, czyli jedyny na świecie drifter, który prowadzi pojazd stopą – przypomina Marta Ciesielska.

Katarzyna Skowrońska, a także Piotr Gruszka, Zbigniew Bartman, Bartosz Ostałowski będą promować sieć Q Service Castrol w kampanii medialnej skierowanej do kierowców.

Dla nas, agencji kreatywnej odpowiadającej za komunikację, obecność Kasi jako dodatkowego ambasadora jest odświeżająca dla całej platformy komunikacyjnej. Dodatkowo jej obecność dopełnia naszą narrację, umożliwiając bezpośrednie zwrócenie się do grupy docelowej, niekoniecznie czującej się pewnie w relacjach warsztat-kierowca – mówi Jan Sikora, dyrektor kreatywny agencji Czomolungma Kolektyw.

Dzięki naszej Mistrzyni pokażemy, że w tym męskim świecie motoryzacji, przede wszystkim dzięki podejściu Q Service Castrol, odnajdzie się każdy, niezależnie czy jest zorientowany w tematach motoryzacyjnych czy też wolałby nigdy nie otwierać maski i zaglądać w czeluść komory silnika – dodaje.

Czym jest Q Service Castrol?

Q Service Castrol pomaga zrzeszonym serwisom docierać i obsługiwać szerokie rzesze klientów, którzy ufają tej marce. Serwisy, które decydują się dołączyć do tej struktury Q Service Castrol, traktowane są na zasadach partnerskich, a liczne działania marketingowe, programy lojalnościowe, czy też dostęp do szerokiej bazy szkoleń, sprawiają, że rozwój warsztatu po przyłączeniu do sieci jest bardzo dynamiczny.

Dodatkowo do korzyści z udziału w sieci możemy zaliczyć programy inwestycyjne na rozwój i wyposażenie serwisu, programy finansowania rozwoju, czy też pierwszeństwo w otrzymywaniu informacji o nowościach, promocjach, szkoleniach, ofertach i poradach.