Data publikacji: 2020-11-13
, autor: Rafał Pierzgała

Kalendarz Inter Cars na 2021 rok – CARS & COLOURS

Piękne samochody, będące ikonami amerykańskiej motoryzacji w towarzystwie atrakcyjnych kobiet – to połącznie od zawsze wywołuje szybsze bicie serca u każdego entuzjasty samochodów. To także motyw przewodni nowego kalendarza Inter Cars na rok 2021, dostępnego dla klientów.  

Kalendarz_intro.jpg

- W tym roku zapraszamy wszystkich w podróż wraz z ikonami amerykańskiej motoryzacji z lat 60. i 70. Kreacje oparte zostały o relacje pomiędzy samochodami i modelkami w zjawiskowych plenerach. Tegoroczna edycja szczególny nacisk kładzie na intensywność kolorów maszyn w interakcji z atmosferą otoczenia, lokacjach współgrających z charakterem i linią wybranego modelu, a także jego miejscem w historii. Z nieskrywaną przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Państwa w świat CARS & COLOURS – mówi twórca kalendarza, Voyo Bakiewicz.

W tegorocznej edycji kalendarza Inter Cars firma postanowiła skupić uwagę widza na pięknie motoryzacji. Modele aut, które zobaczyć będzie można w poszczególnych miesiącach to m.in takie klasyki jak: AC Cobra, Chevrolet El Camino, Cadillac De Ville Series czy też uwielbiany przez wielu Chevrolet Corvette.

Twórcą i autorem koncepcji kalendarza na rok 2021 jest ponownie Voyo Bakiewicz. Artysta od lat publikuje swoje prace na okładkach magazynów i w kampaniach reklamowych. Pracował m.in. dla tytułów lifestylowych (Viva, Gala), jak i men's entertainment (Playboy, Maxim) oraz w kampaniach największych produkcji telewizyjnych (m.in. Dancing With The Stars). Tworzył również wizerunek artystów na płytach (Michał Wiśniewski z Ich Troje) oraz sesje dla marek z rynku motoryzacyjnego (Seat, Orlen) oraz wielu innych.

Wkrótce odbędzie się oficjalna prezentacja całego kalendarza, po której rozpocznie się jego dystrybucja wśród klientów Inter Cars. Partnerami kalendarza na rok 2021 są: Grupa ZF, Conti, FEBI, Castrol, Q Service Castrol, Q-Service Truck, Feber, Thermotec, Magnum Technology, REINHOCH, ABE. Tegoroczna edycja została wydana w rekordowym nakładzie 48 500 sztuk!

Kalenadarz w pełnej wersji dostępny jest TUTAJ