Data publikacji: 2018-08-31

Jak można uzyskać rabat na wyjazd Snow&Music Days 2018?

Bardzo dużo miejsca poświęciliśmy wszystkim wspaniałym atrakcjom, których będzie można doświadczyć podczas wyjazdu do włoskiego Bormio. Jesteśmy świadomi tego, że wiele osób nabrało ogromnych chęci na to, aby na początku grudnia wspólnie z Inter Cars i partnerami wydarzenia uczestniczyć w tym międzynarodowym przedsięwzięciu.

bormio-grafa.jpg

Co trzeba zrobić, żeby uzyskać rabat pozwalający na zakup udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu? To bardzo proste.

Dla każdego z naszych klientów wyznaczyliśmy specjalne progi zakupowe, które należy zrealizować, aby móc uzyskać właściwy rabat. Ich wysokość uzależniona jest od regionu kraju i przynależności do fili. Klient może poznać ich wysokość po zalogowaniu do Katalogu Online, gdzie umieściliśmy regulamin dotyczący akcji Snow&Music Days 2018

W nim zawarte są wszystkie niezbędne informacje odnoszące się do tego przedsięwzięcia.

Akcja trwa do 18 listopada.

Wysokość rabatu może sięgnąć nawet 100% dofinansowania do wyjazdu! A to nie koniec niespodzianek!

Do zdobycia jest wyjazd do włoskiego Bormio, które będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji.  Piękne widoki, wspaniałe hotele i apartamenty, skipass, spotkania z producentami części i wiele innych atrakcji – wszystko to czeka na klientów Inter Cars.    

Rabat dla osoby towarzyszącej

Klienci, którzy zrealizują swój plan w 100% mogą zawalczyć o dodatkowy rabat dla osoby towarzyszącej, przyznawany za zakup produktów partnerów ujętych w regulaminie promocji.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w Katalogu Online lub do kontaktu z przedstawicielem handlowym. Mamy także gotową stronę tego wydarzenia, można ją obejrzeć tutaj.