Data publikacji: 2020-07-02

Inter Cars wprowadza do oferty regenerowane zaciski hamulcowe Ferodo

Inter Cars wprowadza do swojej oferty nową pozycję. Chodzi o regenerowane zaciski hamulcowe marki Ferodo do samochodów osobowych oraz dostawczych. To bardzo dobra wiadomość dla mechaników, którzy dla swoich klientów szukają rozwiązań rozsądnych cenowo, cechujących się wysoką jakością.

ASY SPRZEDAŻY 600X300_Obszar roboczy 1.jpg

Docelowo w ofercie Inter Cars pojawi się aż 1800 referencji  – 980 na przednią oś oraz 820 na tylną. Warto wspomnieć, że w ofercie firmy znajdują się również tarcze i klocki hamulcowe marki Ferodo. Oznacza to, że Inter Cars jest jedynym dystrybutorem w Polsce, który w swojej ofercie posiada cały komplet wspomnianego producenta.

Zregenerowane fabrycznie zaciski marki Ferodo dostępne są dla klientów już od 119 zł -  jest to cena hurtowa, naliczana po zwrocie rdzenia. Rozwiązanie to pozwala na znaczącą oszczędność czasu, ponieważ fabrycznie regenerowane zaciski są kompletne i gotowe do montażu. Dodatkowo każdy produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem ochronnym.

Zdecydowana większość zacisków Ferodo zawiera kaucję za wymontowaną część. Zwrócone w ramach kaucji rdzenie są wykorzystywane ponownie, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Eksperci zalecają , aby napraw układu hamulcowego dokonywać zgodnie z zaleceniami producenta. Rekomendują równoczesną wymianę części zarówno po prawej, jak i po lewej stronie pojazdu. Wymiana klocków, tarcz i zacisków hamulcowych „parami” gwarantuje identyczne parametry z obydwu stron samochodu.

Należy pamiętać, iż układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych elementów w samochodzie. Dbanie o jego stan wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo nasze, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Podobne artykuły

Leasing 3 raty x 99 zł na urządzenia wyposażenia warsztatów

Leasing 3 raty x 99 zł na urządzenia wyposażenia warsztatów

BDO, czyli co?

BDO, czyli co?

Turbo rozwój marki Evoron

Turbo rozwój marki Evoron

Q Service Castrol rusza z nową kampanią

Q Service Castrol rusza z nową kampanią