Data publikacji: 2020-02-13

Inter Cars SA z certyfikatem jakości HR

23 stycznia podczas spotkania HR Awards Best Practices wręczone zostały certyfikaty HR Najwyższej Jakości. Jedną z dwóch nagrodzonych firm był Inter Cars. W imieniu Spółki nagrodę odebrała Anna Figiel, DyrektorHR

s-1200-630.jpg
InterCars1 (1).jpg
Motywem przewodnim wydarzenia było zarządzanie benefitami i zdrowiem pracowników, a swoje najlepsze praktyki w tym zakresie przedstawiły wyróżnione organizacje. Certyfikat HR Najwyższej Jakości, przyznawany przez Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, to potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. To również nagroda dla całej organizacji, a przede wszystkim dla działu HR. 

Certyfikat przyznawany jest przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami firmom o najwyższych standardach zarządzania kapitałem ludzkim, na podstawie obiektywnego badania. Badanie Certyfikacyjne HR Najwyższej Jakości koncentruje się na praktycznym wymiarze polityki i narzędzi HR stosowanych przez firmę. Badanie dotyczy m.in. następujących obszarów: rekrutacja i outplacment, systemy motywacyjne i wynagrodzenia, rozwój pracowników, komunikacja wewnętrzna, employer branding i CSR.