Data publikacji: 2018-02-13

Inter Cars Marine obecne podczas targów Wiatr i Woda

Wszystkich chętnych zainteresowanych lepszym poznaniem oferty segmentu Inter Cars Marine zapraszamy do odwiedzenia Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, które odbędą się na początku marca w Warszawie.

30. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA odbędzie się w dniach 8-11 marca 2018 roku w EXPO XXI w Warszawie. Jubileuszowe Targi zapowiadają się wyjątkowo. Obok rekordowej ekspozycji wystawców – czołówki polskich producentów, importerów i dystrybutorów gościć będą największe gwiazdy sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców.

Celem wydarzenia jest by Targi WIATR i WODA były najlepszą okazją dla branży do zwiększenia sprzedaży i nawiązania nowych kontaktów handlowych. To także okazje do spotkań i wymiany doświadczeń, aby amatorom sportów wodnych dostarczyć praktyczną wiedzę o dostępnym na rynku sprzęcie sportowym i rekreacyjnym.

Do dyspozycji gości będzie w Centrum EXPO XXI będzie 15 000 m² powierzchni wystawienniczej i konferencyjnej w czterech halach oraz 5 000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej z parkingiem na 1 500 samochodów.


Więcej informacji na temat projektu Marine znajdziecie tutaj - na specjalnej stronie www. Zapraszamy!