Data publikacji: 2021-04-28
, autor: Rafał Pierzgala 

Inter Cars i Accolade przedłużyły umowę najmu w Lublinie!

Lublin, Białystok, Szczecin i teraz ponownie Lublin - oto historia udanej współpracy jednego z liderów inwestycji w branży nieruchomości magazynowych Accolade z firmą Inter Cars, liderem branży e-commerce w obszarze motoryzacji. Inter Cars rozszerzył swoją działalność w nowoczesnym Panattoni Park Lublin do niemal 5200 mkw oraz przedłużył umowę najmu do 2028 roku.

Lublin_strona_nowy magazyn.jpg

E-commerce w obszarze motoryzacji wrócił na dobre tory, czego dowodem jest rozwój współpracy z Inter Cars. Chętnie wspieramy najemcę w przedłużeniu i rozszerzeniu umowy najmu w Parku w Lublinie. Po jej zawarciu, nasza współpraca obejmuje w sumie ponad 13 000 mkw wynajętej powierzchni w ramach kilku nowoczesnych inwestycji magazynowych. Wierzę również, że Lublin dzięki doskonałemu położeniu, atutom Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz dostępowi do wykwalifikowanej kadry pracowniczej będzie nadal przyciągać coraz ciekawszych liderów biznesu z różnych segmentów - komentuje Michał Białas, Country Head of Accolade Poland.

Transakcja ta świadczy między innymi o silnej pozycji najemcy na rynku, dobrej lokalizacji i trafnej inwestycji Accolade w Lublinie, rozpoczętej w 2015 roku. Nowoczesny kompleks magazynowy klasy A, o powierzchni 73 500 mkw oraz wartości ponad 54 mln EUR, posiada certyfikację BREEAM w zakresie zrównoważonego rozwoju na poziomie Very Good. Jego najemcy oferują pracę dla ponad 700 wykwalifikowanych pracowników z regionu. Doskonała lokalizacja parku, z dostępem do wszystkich kluczowych rynków jest „wisienką na torcie“ jego zalet.

Łącznie z innymi projektami w Białymstoku i Szczecinie, całkowita powierzchnia wynajmowana przez Inter Cars od Accolade przekroczy ponad 13 000 mkw.