Data publikacji: 2021-05-27
, autor: Anna Nowak

HaynesPro, skonfigurowany z e-Catalogiem

HaynesPro to program zawierający obfitą bazę wiedzy na temat wszelkich pojazdów.

haynespro_kup_dostep_1170x658.jpg

Jeśli pomyślisz o jakichkolwiek informacjach techniczno-diagnostycznych, dotyczących pojazdów, z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz je w programie HaynesPro.

Już sam ten fakt sprawia, że jest to niezastąpione narzędzie dla każdego serwisu samochodowego i mechanika. Jeśli dodamy do tego konfigurację z e-Catalogiem Inter Cars, najlepszym katalogiem mobilnym, otrzymujemy multinarzędzie, które przyspieszy i ułatwi każdą naprawę.

Każdy klient Inter Cars, który wykupi dostęp do programu HaynesPro na 12 miesięcy, otrzyma obecnie super cenę, wynoszącą jedynie 499 zł.

e-Catalog nieustannie rozwija swoje możliwości, starając się odpowiadać na potrzeby klientów. Jedną z takich ekspansji jest program HaynesPro. Obecnie klienci mogą używać modułu TECH, w którym po wykupieniu rocznej licencji, znajdą sekcje:

czas naprawy


Dzięki tej funkcji i synchronizacji z e-Catalogiem, stworzenie profesjonalnej i pełnej oferty naprawy będzie znacznie prostsze i szybsze. Oczywiście żaden system nie zastąpi doświadczenia i wiedzy mechanika, ale dzięki HaynesPro w e-Catalogu każdy mechanik zarówno doświadczano jak i ten trochę mniej, będzie miał pewność, że o niczym nie zapomniał.

schematy techniczne

Każdy mechanik wie, że mnogość typów i rodzajów pojazdów, zmusza czasem do zajrzenia w specyfikacje techniczne. Schematy dostępne w HaynesPro to oszczędność czasu, który warsztat musi poświęcić na znalezienie potrzebnych schematów. Tu wszystko ma pod ręką.

smary i płyny


Funkcja smary i płyny podpowie jak dużo i jaki płyn sugerowany jest do konkretnego typu pojazdu przez producenta. Kolejny raz oszczędzamy czas i zapewniamy sobie komfort, wykluczając pomyłkę.

przegląd technicznyPrzeglądy techniczne to wyjątkowa funkcja, która pozwala krok po kroku przejść przez pełen przegląd auta. Przy okazji synchronizacja z e-Catalogiem pozwoli bez konieczności przelogowywania się do innego programu, znaleźć części, stworzyć kosztorys i pełną ofertę przeglądu i ewentualnych napraw.

instrukcje napraw
Niektórzy twierdzą, że instrukcje nie są do niczego potrzebne doświadczonemu mechanikowi. Mówią tak jednak jedynie Ci niezbyt doświadczeni. Instrukcja bowiem to lista wytycznych, które pomagają przejść przez wszystkie niezbędne etapy naprawy, tworząc bezpieczną i spokojną ścieżkę prowadzącą do zadowolonego klienta.

Korekty


W miarę rozwijania e-Catalogu dodawane będą kolejne moduły i ułatwienia, o których będziemy informowali na bieżąco.

W dzisiejszych czasach serwisy samochodowe podobnie jak inne segmenty gospodarcze musza być elastycznie nastawione do potrzeb rynku. Inter Cars jako dostawca części, ale również wiedzy na temat pojazdów wychodzi z tego samego założenia. Dlatego, pomimo iż obecnie w e-Catalogu klienci mogą wykupić dostęp jedynie do HaynesPro Car czyli segmentu osobowego, trwają prace, dzięki którym będzie możliwość wykupienia dostępu do HaynesPro Truck, czyli segmentu ciężarowego oraz Bike czyli motocyklowego.

Wszystkich, którzy jeszcze nie korzystają z HaynesPro w e-Catalogu, zachęcamy do zakupu tego programu bezpośrednio przez e-Catalog. Po wybraniu pojazdu w sekcji HaynesPro pojawi się formularz. Należy go wypełnić i cieszyć się możliwościami tego programu.