Data publikacji: 2017-07-21

Doceń swojego mechanika!

Ruszyła kampania „DOCEŃ swojego mechanika” – konkurs Motointegratora skierowany do warsztatów samochodowych i ich klientów. Serwisy zarejestrowane na www.mi.eu, docenione pozytywnymi opiniami kierowców, mają szansę zdobyć nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł. Nagrody trafią także do klientów warsztatów.

Motointegrator to platforma www, dzięki której klienci znajdą warsztat samochodowy na terenie całej Polski, łatwo umówią wizytę przez internet, a po odebraniu auta – zostawią opinię o jakości wykonanej usługi. To także narzędzie promocji i komunikacji z klientem dedykowane warsztatom. Dodanie warsztatu do Motointegratora jest darmowe i dostępne bez żadnych ograniczeń dla każdego serwisu w Polsce. Wystarczy aktywować wizytówkę widoczną na stronie i wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami!

Wejdź do gry i zgarnij nagrodę

Wystartowała kampania „DOCEŃ swojego mechanika” – konkurs dla warsztatów i ich klientów. Udział w akcji mogą wziąć wszystkie warsztaty obecne w Motointegratorze. Serwisy, które do 10 września, zdobędą najwięcej opinii, a przy tym uzyskają jak najwyższą średnią ocen, mają szansę wygrać jeden z trzech pakietów wyposażenia recepcji (lub warsztatu), w wysokości: 25 tys. zł, 15 tys. zł i 10 tys. zł.

O nagrody grają także klienci oceniający warsztaty. Najbardziej wartościowe opinie zostaną nagrodzone całorocznym serwisem auta do kwoty 3 tys. zł, kuponem o wartości 1,5 tys. zł na zakup opon Bridgestone lub bonem w wysokości 650 zł na zakupy w sklepie Inter Cars.

Co zrobić, aby wygrać? Zachęcać swoich klientów do dodawania pozytywnych opinii o wizycie warsztacie na www.mi.eu. Zwycięskie serwisy odbiorą nagrody między 22 a 24 września podczas 16. Targów Inter Cars na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Szczegóły i regulamin konkursu „DOCEŃ swojego mechanika”, dostępne są na naszej stronie: dla warsztatów oraz dla klientów .

Aktywuj wizytówkę w Motointegratorze

Kampania konkursowa to tylko jeden z powodów, dla których warto dołączyć do programu. Jeśli jesteś mechanikiem i szukasz nowych możliwości rozwoju swojej firmy, sprawdź ofertę Motointegratora dla warsztatów. Dołącz do strony, aby docierać do większej liczby klientów, łatwo promować i reklamować swoje usługi w internecie oraz zdobywać pozytywne opinie zadowolonych klientów. Serwisy zarejestrowane na stronie mogą liczyć na wsparcie rozpoznawalnej na rynku marki, jaką jest Motointegrator. Dostają również możliwość wykorzystania oznaczeń partnerskich w warsztatach oraz wsparcie marketingowe – materiały informacyjne i promocyjne dla swoich klientów.

Warsztaty, które są klientami Inter Cars, a nie mają swojej wizytówki w Motointegratorze, mogą teraz łatwo i szybko ją dodać. Wystarczy zalogować się na stronie My.mi.eu, używając loginu i hasła do IC Katalogu, a następnie w kilku prostych krokach aktywować wizytówkę widoczną w Motointegratorze!

Korzystaj za darmo

Do końca roku dostęp do Motointegratora jest całkowicie darmowy. W tym czasie warsztaty mogą bez opłat wypróbować narzędzie i przekonać się, jak łatwo i skutecznie docierać do klientów przez internet. Motointegrator gwarantuje przy tym, że podstawowa obecność na stronie zawsze pozostanie bezpłatna. Więcej informacji na temat oferty Motointegratora dla warsztatów, dostępnych jest na stronie Motointegrator w zakładce Strefa warsztatu.

Informacje o Motointegratorze oraz szczegóły kampanii „DOCEŃ swojego mechanika” uzyskasz także u Przedstawicieli Handlowych Inter Cars oraz pod numerem infolinii 22 511 30 30.