Data publikacji: 2020-05-13

Czego potrzebujesz na wiosenno-letnie wycieczki?

Przełom wiosny i lata to porządkowanie zaległych spraw i planowanie wakacji oraz podróży. W tym okresie często dokonujemy różnego rodzaju zakupów, szykując się na majowe weekendy oraz wakacyjne eskapady. W związku z tym prezentujemy kilka ciekawych akcesoriów, które mogą przydać się w czasie wyjazdów.

wycieczki z Inter Cars.jpg

FOTELIKI, SIEDZISKA i AKCESORIA DLA DZIECI

Nowościami w ofercie producenta fotelików dziecięcych SPARCO są w tym sezonie foteliki linii SK700 oraz siedziska z podparciem dla starszych dzieci SK900. Obydwie serie występują w różnych kolorach i gwarantują bezpieczeństwo naszych pociech. Fotelik serii SK700 przeznaczony jest dla dzieci o wadze 9-36kg, mocowany jest systemem ISOFIXi, ma kubełkowy, ergonomiczny kształt (początek indeksu:  SPRO 700…). Seria siedzisk z podparciem 2/3 to nowość. Również montowane są one za pomocą systemu ISOFIX, co stabilnie utrzymuje siedzisko na właściwym miejscu (początek indeksu SPRO 900I…).

         

Aby uprzyjemnić naszym pociechom podróż i sprawić, że będzie ona milsza, polecamy akcesoria SPARCO. Do wyboru mamy różowe i niebieskie rogaliki oraz nakładki na pasy. Akcesoria te są przydatne szczególnie, gdy dziecko zaśnie w trakcie jazdy, bądź gdy mamy problem zapięciem dziecka tak, aby pasy nie obniżały mu komfortu w trakcie jazdy (indeksu rogalików SPRO 1106BL i SPRO 1106PK; indeksy nakładek: SPRO 1105BL i SPRO 1105PK).

   
 

LODÓWKI PASYWNE MOBICOOL

Nowością producenta MOBICOOL są w tym sezonie lodówki termiczne w formie toreb i plecaków. Ich szeroka gama pozwoli każdemu zakupić produkt pasujący do jego wymagań. Torby takie sprawdzą się znakomicie w  trakcie wyjazdów za miasto czy podczas organizacji grilla na działce. Oczywiście producent ma również w ofercie lodówki termoelektryczne i kompresorowe, które sprawdzą się podczas dłuższych wyjazdów. Polecamy zapoznać się z pełną ofertą produktową MOBICOOL.

                   

PLATFORMY ROWEROWE

Jak co roku polecamy zakup platformy montowanej na hak do przewozu rowerów. W ofercie IC znaleźć można platformy do przewozu trzech lub czterech rowerów od producenta MAMMOOTH. Nowością są platformy wyposażone  w oświetlenie LED. Należy pamiętać, że według różnego rodzaju badań, przewóz rowerów na platformach ogranicza opory powietrza i w porównaniu do przewozu rowerów na dachu jest dużo ekonomiczniejszy. Dodatkowo zamocowanie rowerów na platformie jest dużo łatwiejsze i wygodniejsze niż na dachu. (indeksy MMT TB-006D3, MMT TB-006D4, MMT TB-009A4).

ALKOMATY

Podczas wyjazdów, spotkań z rodzinami czy innych okazji często nie stronimy od alkoholu. I nie jest to nic złego, jeśli oczywiście nie chcemy później w stanie wskazującym prowadzić pojazdu. I nie mówimy tu o celowym wsiadaniu za kierownice po spożyciu, ale nieświadomym prowadzeniu na drugi dzień. Przed takimi wypadkami mogą ustrzec nas urządzenia jakimi są alkomaty. Dla naszego bezpieczeństwa, jeżeli mamy choć cień wątpliwości co do naszego stanu, przebadajmy się alkomatem. Polecamy urządzenia elektrochemiczne dające najpewniejsze wyniki, wykrywające wyłącznie alkohol w wydychanym powietrzu i trudniejsze w rozkalibrowaniu (indeksy: AL8000 P i AL ISOBER S). Jeżeli jednak chcemy kupić tańszy produkt, też musimy mieć pewność co do jego wskazań. Polecany przez nas alkomat półprzewodnikowy również posiada możliwość kalibracji (indeks: AL DXP 550).Więcej ciekawych propozycji znajdziesz TUTAJ

Podobne artykuły

Szkolenie on-line dla Klientów Inter Cars z zakresu stworzenia strony internetowej

Szkolenie on-line dla Klientów Inter Cars z zakresu stworzenia strony internetowej

Elektroniczna książka serwisowa w Strefie Warsztatu

Elektroniczna książka serwisowa w Strefie Warsztatu

Dynamiczna wymiana oleju – 2. część szkolenia Ravenol

Dynamiczna wymiana oleju – 2. część szkolenia Ravenol

Podwójny kiler. Medyczny środek o podwójnym działaniu

Podwójny kiler. Medyczny środek o podwójnym działaniu