Data publikacji: 2021-11-29
, autor: Anna Nowak

Black Week w Inter Cars e-Catalog

Od 26 listopada do 3 grudnia 2021 trwa promocyjna sprzedaż asortymentu wyposażenia warsztatowego w ramach Black Week w Inter Cars.

Black Friday to inicjatywa wielkich promocji, która przywędrowała do Europy z USA i z roku na rok coraz chętniej podejmowana jest przez różne firmy i sklepy.

W tym roku Inter Cars rozszerzył zabawę promocyjną organizując Black Week, trwający od 26 listopada do 3 grudnia.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Wejdź do Inter Cars e-Catalog i zrób zakupy z asortymentu wyposażenia warsztatowego za minimum 1000 zł.

Jeśli jesteś klientem Inter Cars, ale nie posiadasz dostępu do Inter Cars e-Catalog, nie trać okazji, wejdź TUTAJ i poproś o dostęp. Możesz też zgłosić się w tej sprawie do swojego Przedstawiciela Handlowego.

  1. W zamówieniu, w polu Kod kuponu wpisz słowo: BLACKWEEK
  2. Wpisany kod pomniejszy wartość Twojego koszyka o 50 zł.

Historia Black Friday i Black Week

Czarny Piątek spopularyzowano w latach 80 XX wieku. Prawdopodobnie po raz pierwszy świat usłyszał o Black Friday w latach 1951 lub 1952 za pośrednictwem gazety Factory Management and Maintenance, która stworzyła artykuł o tym, że dzień po Święcie Dziękczynienia ogromna część amerykańskich pracowników bierze zwolnienia chorobowe, żeby przedłużyć sobie weekend. Proceder ten osiągnął taką skalę, że stało się to problemem.

Po kilku latach określenie Black Friday powróciło w slangu policjantów i kierowców w Filadelfii. Mówiło o utrudnienia na drogach i ogromnych korkach w okresie między Świętem Dziękczynienia, a Świętem Bożego Narodzenia. Najczęściej wiązało się to ze zwiększoną ilością stłuczek i wypadków, które były „czarnym” obliczem wzmożonych zakupów.

W latach 80 termin Black Friday zaczął pojawiać się w nowym znaczeniu. Używano go mówiąc o zapisach w księgach rachunkowych, przy czym czerwone wpisy odnosiły się do strat, a czarne do zysków. Ostatni piątek listopada był z reguły pierwszym dniem zakupów świątecznych, a zyski tego dnia były bardzo dobre, dlatego dzień ten nazwano Black Friday, czyli dzień dużych zysków.

Z biegiem lat i bogaceniem się społeczeństwa zakupy trwały coraz dłużej, a okres wysokich zysków sklepów wydłużał się, dlatego Black Friday zamienił się w Black Week.

W tym roku Black Week w Inter Cars e-Catalog rozpoczęliśmy 26 listopada i do 3 grudnia udzielamy klientom pięćdziesiąt złoty rabatu na zakupy wyposażenia warsztatów.

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją, w której znajduje się krótki opis jak skorzystać z kodu rabatowego.