Data publikacji: 2020-09-29
, autor: Jacek Żytnicki 

Bezpłatne szkolenie online od Ravenol

Firma Ravenol i Inter Cars zapraszają na bezpłatny webinar „Poprawna obsługa i serwis układów wyposażonych w mechanizmy typu Haldex”. Spotkanie odbędzie się 2 października o godzinie 16:00, a żeby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się poprzez krótki formularz zgłoszeniowy.

Ravenol_IC_HALDEX_1170x658 (1).jpg

Spotkanie przygotowane zostało we współpracy z Biurem Ekspertyz Technicznych i Szkoleń (BETiS) i odbędzie się w nowoczesnym centrum technicznym firmy. BETiS to gwarancja najwyższej jakości usług szkoleniowych, firma od lat z powodzeniem realizuje szkolenia dla rynku motoryzacyjnego, a swoją pozycję zawdzięcza skutecznej identyfikacji i zaspakajaniu potrzeb oraz innowacjom w programy szkoleń wprowadzane w szybko rozwijające się technologie motoryzacyjne.

Już 2 października przedstawiciele wszystkich warsztatów samochodowych będą mogli przekonać się o jakości szkoleń firmy podczas webinaru „Poprawna obsługa i serwis układów wyposażonych w mechanizmy typu Haldex”. Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny, wystarczy jedynie zarejestrować się TUTAJ, wypełniając krótki formularz. Dodatkowo każdy uczestnik webinaru otrzyma 30% rabatu na kolejne stacjonarne szkolenie, będące kontynuacją tematu mechanizmów typu Haldex. Szkolenie to również zostanie przygotowane przy współpracy z firmą BETiS.

Podczas szkolenia zaplanowanego na 2 października uczestnicy poznają zakres wiedzy merytorycznej, a także będą mieli możliwość uczestniczyć w wymianie oleju w sprzęgle Haldex w samochodzie Seat Alhambra na żywo prosto z warsztatu. Będą mogli również zadawać pytania prowadzącym bezpośrednio podczas trwania szkolenia.

Podczas webinaru poruszony zostanie następujący zakres tematyczny:

  1. Budowa i zasada działania mechanizmu (w formie prezentacji).
  2. Przygotowanie do serwisowania:
  • typy haldexów,
  • dobór odpowiednich płynów eksploatacyjnych.
  1. Omówienie zagrożeń związanych z wymianą oleju:
  • na co zwrócić uwagę przed wymianą?
  • usterki mogące się pojawić po wymianie oleju i ich przyczyny.
  1. Pokazowa wymiana oleju.