Data publikacji: 2017-08-22

AUTO DLA SERWISU

Program „AUTO DLA SERWISU” umożliwia warsztatom współpracującym z Inter Cars pozyskanie na atrakcyjnych warunkach finansowania nowych samochodów, które mogą być wykorzystywane jako samochody zastępcze dla klientów warsztatu lub na inne potrzeby w ramach prowadzonej przez warsztat działalności, w tym w zakresie wynajmu pojazdów.

Aktualna oferta obejmuje między innymi pojazdy Skoda Rapid, Toyota Auris, Corolla, Avensis, Volkswagen Passat, BMW serii 3. Oferta jest stale rozszerzana i aktualizowana w oparciu o najkorzystniejsze dostępne na rynku możliwości zakupu wybranych pojazdów, co w rezultacie daje bardzo atrakcyjne warunki leasingu tychże pojazdów. Na chwilę obecną z oferty skorzystało już ponad 200 warsztatów współpracujących z Inter Cars, pozyskując blisko 600 pojazdów.

Wykorzystanie pojazdów w warsztatach rozszerza zakres oferowanych usług i podnosi jakość warsztatu postrzeganą przez klientów. Posiadanie w warsztacie pojazdów zastępczych dobrej jakości daje możliwości wygenerowania dodatkowych przychodów oraz zaspokojenia rosnących potrzeb klientów, dzięki czemu warsztat może sprostać rosnącej konkurencji.

Dla warsztatów zainteresowanych długofalowym rozwojem działalności w zakresie wynajmu pojazdów Inter Cars przygotował dodatkową propozycję współpracy w ramach programu IC Rent a Car. Na bazie wdrożonych rozwiązań informatycznych dostępnych przez www. i na urządzenia mobilne, Inter Cars proponuje przystąpienie do współpracy w zakresie wynajmów pojazdów, realizowanych na zlecenie klientów flotowych, którzy obsługiwani są przez Motointegrator Flota. Program aktualnie jest w fazie pilotażowej, ale już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i zapoznania się z propozycją współpracy w tym zakresie.

Zapraszamy zatem na stoisko nr 328 oraz do kontaktu pod adresem mailowym
autodlaserwisu@intercars.eu