Data publikacji: 2018-02-27

VII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Inter Cars – kibicuj z nami!

Już po raz siódmy krajowe spółki i grupy filialne Inter Cars oraz zagraniczne filie Organizacji zmierzą się w wielkim piłkarskim turnieju o Puchar Prezesa Inter Cars. Impreza zorganizowana zostanie w Hali Piłkarskiej Bemowo, a całość zmagań śledzić będzie można za pośrednictwem relacji live przeprowadzanej na Facebooku!

Cały turniej składał się będzie z dwóch faz – eliminacyjnej oraz pucharowej. W pierwszej z nich udział wezmą wszystkie polskie drużyny, łącznie osiemnaście zespołów, które podzielone zostały na trzy kwalifikacyjne grupy. Najlepsi z nich awansują do fazy finałowej, w której udział z automatu zagwarantowane mają wszystkie zagraniczne filie Inter Cars.

Eliminacje odbędą się 18 marca w Hali Piłkarskiej Bemowo przy ulicy Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. Turniej finałowy zaplanowano niecałe dwa miesiące później, 13 maja, także w stolicy, tyle że na otwartym boisku OSiR Bemowo zlokalizowanym przy ul. Obrońców Tobruku 11. Wszystkie mecze zorganizowane zostaną na boiskach ze sztuczną trawą, a drużyny liczyły będą po sześciu zawodników (pięciu z pola i bramkarz).

W ubiegłym roku Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Inter Cars wygrała filia z Rumunii, która w finałowym spotkaniu pokonała Glob Cars Czosnów. Na trzeciej pozycji uplasowała się ekipa HUB Sosnowiec, a tuż za podium zmagania zakończyła filia z Chorwacji.

Podział na grupy​

Lp.​

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1Inter Cars CentralaGrupa filialna GLOB CARS Czosnów

HUB Sosnowiec

2

J&M Czosnów

ILS ZakroczymIT – IC Warszawa.
3Grupa filialna Radom(Wolanowska)

HUB Komorniki

Grupa filialna Piekary Śl.
4

FLOTA Warszawa

Grupa filialna LegionowoGrupa filialna Warszawa Południe
5

Grupa filialna Wrocław

MANN +HUMMEL Filtration Gostyń

Grupa filialna Gdańsk

6

Grupa filialna Łódź

Filia Kętrzyn (Grupa Olsztyn)Lauber Słupsk