Data publikacji: 2015-10-13

Kupuj z Nagrodami!

Przypominamy, że do 30 listopada trwa promocja Kupuj z Nagrodami, w której mogą wziąć udział klienci Inter Cars. Warto poświęcić jej swoją uwagę, ponieważ nie wymaga od uczestnika większego wysiłku a można wygrać w niej atrakcyjne nagrody. Każdego miesiąca trafiają na konta uczestników promocji z całej Polski punkty o wartość ok 1 000 000 zł.


Kupuj z nagrodami
Kupuj z nagrodami2
W promocji mogą wziąć udział klienci Inter Cars SA będący warsztatem, sklepem z warsztatem, sklepem motoryzacyjnym lub firmą transportową.
Na czym polega Kupuj z Nagrodami? Jest to sprzedaż premiowana, w której za zakupy dokonane w Inter Cars SA, klientom naliczane są punkty. Promocja ta premiuje wszystkie zakupy dokonane od 1 lutego do 30 listopada bieżącego roku. Dlatego ci klienci, którzy jeszcze nie dołączyli do tej akcji, powinni zrobić to czym prędzej. Może okazać się, że na ich koncie jest całkiem spora suma punktów. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.ic25.pl lub www.25lat-intercars.pl. Zarejestrowani uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, czy szybko wymienić posiadane punkty na wybrane nagrody, czy zaczekać na zebranie większej liczby punktów i zaopatrzyć się w bardziej atrakcyjny sprzęt. A im więcej punktów, tym lepsze nagrody.

Extra złotówki 

Liczba punktów otrzymywanych za zakupy zależna jest od kwot wydanych w Inter Cars. Można ją też dodatkowo zwiększyć, przekraczając ustalone progi kwotowe oraz zbierając tzw. „Ekstra Złotówki”. Klient otrzymuje „Ekstra Złotówki”, kupując wskazane produkty dostawców, którzy są partnerami promocji. W zależności od producenta każda wydana złotówka powiększa swoją wartość o 30% lub 20% lub 10%. Np. klient, który wydał 100 zł na produkt firmy Bosch, Castrol lub ZF, otrzyma punkty za równowartość 130 zł.

Kupuj z Nagrodami – opony

Kupując opony Continental oraz Michelin, klient ma szansę otrzymać dodatkowe punkty do elektronicznej skarbonki w każdym z miesięcznych cykli rozliczeniowych. Za każde 1 000 zł zakupów opon otrzymasz dodatkowe 10 pkt do skarbonki.

Kupuj z Nagrodami – CASTROL

Dodatkowe punkty można też otrzymać, używając kod promocyjny z ulotki znajdującej się w opakowaniach zbiorczych Castrol Edge Titanium FST™ 5W-30 LL. 
Za wielopak 4x5 L można otrzymać 25 punktów natomiast za 4x4 L 20 punktów. 
Promocja dotyczy wyłącznie opakowań zbiorczych produktu Castrol Edge Titanium FST™ 5W-30 LL, indeksy: EDGE 5W30 LL 4LX4 KARTON oraz EDGE 5W30 LL 5LX4 KARTON.
Promocyjne kody umieszczone są w opakowaniach zbiorczych. 

Kupuj z Nagrodami – 4 x WIĘCEJ PKT ZA ZAWIESZENIE

Kolejnym sposobem na zdobycie extra punktów jest realizacja planów zakupowych za elementy zawieszenia. Za każdy 1000 zł wydanych w ramach planu, klient otrzyma 45 punktów. 

Nagrody

Tak jak już wspomniano, zarejestrowani uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, czy szybko wymienić posiadane punkty na wybrane nagrody, czy zaczekać na zebranie większej liczby punktów i wymienić na większe nagrody. Kolejną opcją jest wymiana wszystkich punktów na doładowanie karty IC Premia Cash po korzystnym przeliczniku większym o 20%. Po zalogowaniu każdy z klientów będzie mógł sprawdzić, ile punktów zebrał do tej pory i jakie nagrody może za nie zdobyć. A jest, w czym wybierać, ponieważ na uczestników czeka 2,5 miliona cennych upominków, m.in. narzędzia i sprzęty warsztatowe, doskonałej jakości odzież, sprzęt RTV/AGD, tablety, szkolenia, czeki hotelowe oraz doładowania karty IC Premia Cash.

Katalog nagród

Najważniejszym elementem promocji „Kupuj z Nagrodami” jest katalog nagród. Zdobyte w programie punkty możecie Państwo wymieniać na atrakcyjne nagrody. Wystarczy zalogować się na stronie www.ic25.pl lub www.25lat-intercars.pl , wejść na strony dedykowane promocji i w pasku na górze ekranu wybrać zakładkę KATALOG NAGRÓD. By łatwiej odnaleźć to, co Państwa interesuje, nagrody zostały pogrupowane tematycznie. Każda pozycja z listy odpowiada innej kategorii, a ich pozycjonowanie nie jest przypadkowe. Przed uruchomieniem promocji została przeprowadzona ankieta, w której spytano, jakie nagrody chcielibyście Państwo widzieć wśród oferowanych w Inter Cars promocjach. W zdecydowanej większości na pierwszym miejscu znalazły się narzędzia i akcesoria z wyposażenia warsztatowego. Wykaz nagród z tej kategorii znajdziecie Państwo w zakładce WARSZTAT. Możecie Państwo wybrać nagrody takie jak akcesoria, szkolenia, RTV/AGD, ubrania i podróże. 

Bonus 20% w IC Premia Cash

Jeżeli nie znaleźli Państwo w katalogu nagród dla siebie, mamy też propozycję dla klientów, którzy woleliby coś innego niż nagrody rzeczowe. Punkty zdobyte podczas promocji można w całości wymienić na doładowanie karty IC Premia Cash. Jest to rozwiązanie o tyle korzystne, że w tym przypadku klienci otrzymują bonus 20%. Środki zgromadzone na karcie można wykorzystać w bieżących zakupach dokonywanych w Inter Cars SA.
Wchodząc w Katalogu Nagród w zakładkę IC Premia Cash, możecie Państwo zobaczyć, jak dużo punktów w promocji zebraliście i za jaką kwotę możecie doładować swoją MultiKartę. Jest to o tyle korzystne, że w tym przypadku zyskujecie Państwo bonus 20%. W normalnym rozliczeniu 10 punktów zdobytych w promocji „Kupuj z Nagrodami” to 10 zł. Natomiast w przypadku zasilenia karty IC Premia Cash, 10 punktów to 12 złotych. MultiKarta jest równoważnym środkiem płatniczym w Inter Cars SA, dlatego warto się zastanowić, która opcja z nagrodami będzie dla Państwa najbardziej korzystna.

Wszystkie szczegółowe informacje, liczba zebranych punktów, pełen wykaz nagród i regulaminy promocji Kupuj z Nagrodami dostępne są po zalogowaniu się na stronie www.ic25.pl lub www.25lat-intercars.pl. Na obu stronach obowiązuje to samo hasło i login login